Άνθιμος Ανανιάδης – Ιρένε Τρόστ: Επιβεβαίωσαν ότι είναι ζευγάρι στον αέρα της εκπομπής «Τι λες τώρα»

19:30 - 03/10/2021

Τη σχέση τους επιβεβαίωσαν στον αέρα της εκπομπής «Τι λες τώρα» ο Άνθιμος Ανανιάδης και η To άρθρο Άνθιμος Ανανιάδης – Ιρένε Τρόστ: Επιβεβαίωσαν ότι είναι ζευγάρι στον αέρα της εκπομπής «Τι λες τώρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Άνθιμος Ανανιάδης και η Ιρένε Τροστ επιβεβαίωσαν πως είναι ζευγάρι on air

  Πριν από λίγες ημέρες κυκλοφόρησαν κάποια δημοσιεύματα που ήθελαν τον Άνθιμο Ανανιάδη και την Ιρένε Τροστ να είναι το ζευγάρι της showbiz. Μάλιστα...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»