Γιάννης Αρβανιτίδης: «Δεν ισχύουν τα δημοσιεύματα για την Πάολα, εγώ έχω σχέση»

14:14 - 04/10/2021

Στην εκπομπή “Love it” και την Κατερίνα Νινιού έδωσε συνέντευξη ο Γιάννης Αρβανιτίδης. Ο πρώην παίκτης του House of Fame μίλησε, […] The post Γιάννης Αρβανιτίδης: «Δεν ισχύουν τα δημοσιεύματα για την Πάολα, εγώ έχω σχέση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Αρβανιτίδης: Είναι ζευγάρι με την Πάολα;

Η απάντηση που έδωσε ο Γιάννης Αρβανιτίδης στην κάμερα του Love It! Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο πρώην παίκτης του House of fame, Γιάννης Αρβανιτίδης στην κάμερα του Love It. Mεταξύ άλλων, μίλησε για την Πάολα ξεκαθαρίζοντας πως δεν υπάρχει κάτι ερωτικό μεταξύ τους.  «Την πρώτη μέρα που βγήκα από το House ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Αρβανιτίδης: Είναι ζευγάρι με την Πάολα; δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Αρβανιτίδης: Δεν ισχύει ότι έχω σχέση με την Πάολα

Όχι ένα, αλλά δυο σοκ έπαθε ο Γιάννης Αρβανιτίδης όταν βγήκε από το σπίτι του «House Of Fame». Το πρώτο σοκ ήταν επειδή έπειτα από αρκετό καιρό είδε ξανά κόσμο και το δεύτερο επειδή κατάλαβε ότι ο κόσμος τον αναγνωρίζει. «Στην αρχή του παιχνιδιού ο κόσμος είχε μια αρνητική γνώμη για μένα» ανέφερε αρχικά ο Γιάννης Αρβανιτίδης στην κάμερα του «Love It» το μεσημέρι της Δευτέρας. «Το καλοκαίρι με βρήκε στο πλευρό της Πάολα και είμαι πολύ χαρούμενος γι’ αυτό. Η Πάολα είναι απλή και λαμπερή» είπε ο νεαρός τραγουδιστής για την καλοκαιρινή περιοδεία που πραγματοποίησε μαζί με την Πάολα. Αναφορικά με τα δημοσιεύματα που τους ήθελαν να έχουν έρθει κοντά και να υπάρχει ερωτική σχέση μεταξύ τους, ο Γ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Αρβανιτίδης: "Δεν ισχύουν τα δημοσιεύματα για την Πάολα, εγώ έχω σχέση"

"Την πρώτη μέρα που βγήκα από το House of Fame έπαθα σοκ όταν είδα ότι ο κόσμος με αναγνωρίζει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»