Επίθεση με Βιτριόλι – Αυτή είναι η κατηγορούμενη την ώρα που μπαίνει στην αίθουσα

09:12 - 14/10/2021

Privacy Overview This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Επίθεση με Βιτριόλι – Αυτή είναι η κατηγορούμενη την ώρα που μπαίνει στην αίθουσα

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Επίθεση με βιτριόλι – Ιωάννα σε κατηγορούμενη – Θα πεις την αλήθεια τώρα ή να φύγω;

Το δικαστήριο αυτή την ώρα είναι σε διάσκεψη προκειμένου να αποφασίσει για το αίτημα της πολιτικής αγωγής και αμέσως μετά θα κληθεί στο βήμα η κατηγορούμενη για να ξεκινήσει την απολογία της.

Διαβάστε το στο in.gr

Eπίθεση με βιτριόλι: Αυτό είναι το ντοκιμαντέρ απ΄το οποίο εμπνεύστηκε η 36χρονη δράστιδα

Ο αστυνομικός συντάκτης των εφημερίδων «Τα Νέα» και «Το Βήμα» Βασίλης Λαμπρόπουλος εξήγησε τα σημεία – To άρθρο Eπίθεση με βιτριόλι: Αυτό είναι το ντοκιμαντέρ απ΄το οποίο εμπνεύστηκε η 36χρονη δράστιδα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Επίθεση με βιτριόλι – «Από ένα ντοκιμαντέρ στην τηλεόραση μου ήρθε η ιδέα»

Περισσότερα σε λίγο…

Διαβάστε το στο vita.gr

Υπόθεση βιτριόλι: Σοκάρουν τα λόγια της κατηγορούμενης – «Από μια εκπομπή στην τηλεόραση μου ήρθε η ιδέα»

Η κατηγορούμενη υποστήριξε ότι ήταν δύσκολο να βρει βιτριόλι και κατευθύνθηκε στο κέντρο της Αθήνας για να αναζητήσει. «Δεν είμαι δολοφόνος . Από ένα ντοκιμαντέρ στην τηλεόραση μου ήρθε η…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη