Τέρης Χρυσός: Στο πλευρό του Κακλαμάνης και Καρατζαφέρης

11:45 - 21/12/2019

Για τη στήριξη που δέχθηκε με αφορμή την εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς, στην οποία υποβλήθηκε, μίλησε ο Τέρης Χρυσός. To άρθρο Τέρης Χρυσός: Στο πλευρό του Κακλαμάνης και Καρατζαφέρης δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέρης Χρυσός: Αποκάλυψε ότι ο Γιώργος Καρατζαφέρης

Για τη στήριξη που δέχθηκε με αφορμή την εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς, στην οποία υποβλήθηκε, μίλησε ο Τέρης Χρυσός. Όπως είπε, “είχα μεγάλο άγχος και σ’ αυτή την περιπέτεια της ζωής που περνάω, νόμιζα ότι ήμουν μόνος. Δεν πίστευα ότι θα έχω τόσους ανθρώπους που με αγαπούν”. Ο Τέρης Χρυσός παραδέχθηκε πως ένιωσε έκπληξη όταν ο […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr

Τέρης Χρυσός: Στο πλευρό του Κακλαμάνης και Καρατζαφέρης

Lamianow.gr Τέρης Χρυσός: Στο πλευρό του Κακλαμάνης και Καρατζαφέρης Για τη στήριξη που δέχθηκε με αφορμή την εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς, στην οποία υποβλήθηκε, μίλησε ο Τέρης Χρυσός. Όπως είπε στην εφημερίδα “Espresso”, “είχα μεγάλο άγχος και σ’ αυτή την περιπέτεια της ζωής που περνάω, νόμιζα ότι ήμουν μόνος. Δεν πίστευα ότι θα έχω τόσους ανθρώπους που με αγαπούν”. Ο Τέρης Χρυσός παραδέχθηκε πως ένιωσε […] Τέρης Χρυσός: Στο πλευρό του Κακλαμάνης και Καρατζαφέρης Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Τέρης Χρυσός: Στο πλευρό του Κακλαμάνης και Καρατζαφέρης

Για τη στήριξη που δέχθηκε με αφορμή την εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς, στην οποία υποβλήθηκε, μίλησε ο Τέρης Χρυσός. Όπως είπε στην εφημερίδα “Espresso”, “είχα μεγάλο άγχος και σ’ αυτή την περιπέτεια της ζωής που περνάω, νόμιζα ότι ήμουν μόνος. Δεν πίστευα ότι θα έχω τόσους ανθρώπους που με αγαπούν”. Ο Τέρης Χρυσός παραδέχθηκε πως ένιωσε […] The post Τέρης Χρυσός: Στο πλευρό του Κακλαμάνης και Καρατζαφέρης appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι