Γιοκαρίνης: Εδώ και 10 χρόνια είμαι πλέον καθαρός και ξάστερος από εξαρτήσεις (Video)

17:31 - 21/12/2019

ΕΛΛAΔΑ  Μίλησε για όλα... Για το πρωί που «έφυγε» ο Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, για τις στιγμές που δεν είχε μία, για το σοβαρό τροχαίο με τη μηχανή αλλά και για τις εξαρτήσεις που πάλεψε. Ο Γιάννης Γιοκαρίνης παραχώρησε μια εκ βαθέων συνέντευξη στην εκπομπή «Καλύτερα δε Γίνεται» του Alpha.  “Παναγιά μου αυτό το Πρωινό! Με πήραν τηλέφωνο και μου το είπαν ότι πέθανε ο Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, πρωί πρωί το μαντάτο και έπαθα την πλάκα μου. Δεν το περίμενα, ήταν ξαφνικό. Ξέραμε ότι έχει πρόβλημα, αλλά ξέραμε ότι το έχει κουμαντάρει και πήγαινε μια χαρά, αλλά… Υπήρχαν στιγμές που έζησα χωρίς μία. Με δική μου πρωτοβουλία, με δική μου απόφαση. Μετά την πρωτοβουλία που είχα. Για 10 χρόνια σταμάτησα να παίζω. Έ

Διαβάστε Περισσότερα στο topontiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιοκαρίνης: Εδώ και 10 χρόνια είμαι πλέον καθαρός και ξάστερος από εξαρτήσεις

Μίλησε για όλα, για το πρωί που «έφυγε» ο Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, για τις στιγμές που δεν είχε μία, για το σοβαρό τροχαίο με τη μηχανή αλλά και για τις εξαρτήσεις που πάλεψε.   Ο Γιάννης Γιοκαρίνης παραχώρησε μια εκ βαθέων συνέντευξη στην εκπομπή «Καλύτερα δε Γίνεται» του

Διαβάστε το στο madata.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ topontiki.gr

Ευρωβουλευτές ΚΚΕ: Αλληλεγγύη σε όλους τους Ουκρανούς πρόσφυγες, θύματα του ιμπεριαλιστικού πολέμου (Video)

Δημήτρης Λιγνάδης: Μηνύσεις κατά πάντων από τον Αλέξη Κούγια

Πόλεμος στην Ουκρανία – ΠΟΥ: Ζούμε την χειρότερη προσφυγική κρίση στην Ευρώπη τα τελευταία 75 χρόνια

Η Πολωνία διαθέτει όλα τα MIG-29 της στην αμερικανική κυβέρνηση

ΚΟΚ: Ποιοι κινδυνεύουν με αφαίρεση διπλώματος για… πάντα

Μαρίνα Πατούλη: Το πάρτι έκπληξη για τα γενέθλια του Βλάσση Χολέβα (Video)