Τζένη Μπότση: «Οι γυμνές και ερωτικές σκηνές ήταν εφιάλτης για μένα»

13:02 - 20/10/2021

Η Τζένη Μπότση και ο Στράτος Τζώρτζογλου διηγούνται άγνωστες ιστορίες από τη σειρά «Το σημάδι του έρωτα». Ο Στράτος Τζώρτζογλου και η Τζένη Μπότση έκαναν flashback στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και διηγήθηκαν ιστορίες από τη σειρά «Το σημάδι του έρωτα». «Ήταν η πρώτη μου δουλειά και ο Στράτος ήταν πολύ προστατευτικός μαζί μου. Μου φερόταν ... Περισσότερα To άρθρο Τζένη Μπότση: «Οι γυμνές και ερωτικές σκηνές ήταν εφιάλτης για μένα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζένη Μπότση για το «Σημάδι του Έρωτα»: «Οι γυμνές σκηνές ήταν εφιάλτης για μένα» (vid)

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τζένη Μπότση για το «Σημάδι του Έρωτα»: «Οι γυμνές σκηνές ήταν εφιάλτης για μένα» (vid)

Άγνωστες πτυχές από τα γυρίσματα της σειράς «Το Σημάδι του Έρωτα» διηγήθηκαν η Τζένη Μπότση και ο Στράτος Τζώρτζογλου.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Τζένη Μπότση: Οι γυμνές και ερωτικές σκηνές στο «Σημάδι του έρωτα» ήταν εφιάλτης

Στην ενότητα «Vintage Stories» της εκπομπής «Πάμε Δανάη» του Mega μίλησαν ο Στράτος Τζώρτζογλου και η Τζένη Μπότση η οποία αναφέρθηκαν στην πετυχημένη σειρά «Το σημάδι του έρωτα» στην οποία πρωταγωνιστούν και οι δυο. Οι δυο ηθοποιοί θυμήθηκαν άγνωστα περιστατικά από τα γυρίσματα ενώ αναφέρθηκαν και στη μεταξύ τους σχέση. Για την Τζένη Μπότση, η συμμετοχή της στο «Σημάδι του έρωτα» ήταν η πρώτη της δουλειά και θυμήθηκε τον τρόπο που της συμπεριφερόταν ο Στράτος Τζώρτζογλου. «Ήταν η πρώτη μου δουλειά και ήταν χειρότερο επειδή είχα και γυμνές σκηνές και ο Στράτος ήταν πολύ προστατευτικός μαζί μου. Μου φερόταν με φοβερή φροντίδα» θυμήθηκε η Τζένη Μπότση. Ο Στράτος Τζώρτζογλου είπε α

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Τζένη Μπότση εξομολογείται: «Οι γυμνές και ερωτικές σκηνές ήταν εφιάλτης για μένα»

Η ηθοποιός Τζένη Μπότση διηγείται άγνωστες ιστορίες από τη σειρά «Το σημάδι του έρωτα», αναφερόμενη συγκριμένα στις γυμνές σκηνές. «Ήταν η πρώτη μου δουλειά και ο Στράτος Τζώρτζογλου ήταν πολύ προστατευτικός μαζί μου. Μου φερόταν με φοβερή φροντίδα. Δεν ξέρω γιατί διάλεξαν εμένα να κάνω τη λαϊκή τραγουδίστρια, όταν όμως βγήκα να τραγουδήσω το πρώτο μου τσιφτετέλι ήταν καταπληκτική εμπειρία. Οι γυμνές και ερωτικές σκηνές ήταν εφιάλτης, δεν ήθελα καθόλου. Δεν περίμενα ποτέ ότι η ατάκα “τι έγινε Κωστάκη, σε γουστάρει η χωριάτισσα;” θα έχει τόσο μεγάλη επιτυχία», είπε αρχικά η Τζένη Μπότση. Η Τζένη Μπότση πρόσθεσε επίσης: «Σε ένα γύρισμα στη Θήβα, έκανε πολύ κρύο, και μου έδωσαν να φάω παγάκια για ν

Διαβάστε το στο pronews.gr

Τζένη Μπότση: Οι γυμνές σκηνές ήταν εφιάλτης για μένα

Η ηθοποιός αποκάλυψε άγνωστες πτυχές από τα γυρίσματα του σήριαλ «Το Σημάδι του Έρωτα»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι