«Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα»

14:44 - 20/10/2021

Στο περιοδικό «Λοιπόν» και την Έπη Τρίμη έδωσε συνέντευξη ο Όμηρος Ευστρατιάδης, όπου μίλησε για την ταινία «Τροχονόμος Βαρβάρα». Ο […] The post «Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Όμηρος Ευστρατιάδης: «Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης δεν θα είχε γίνει φίρμα»

Ο δημοφιλής σκηνοθέτης μιλά για την ταινία «Τροχονόμος Βαρβάρα» και τα μεγάλα ονόματα της υποκριτικής με τα οποία συνεργάστηκε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Όμηρος Ευστρατιάδης: «Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα»

Ο γνωστός σκηνοθέτης Όμηρος Ευστρατιάδης σε συνέντυξή του μίλησε για τον Στάθη Ψάλτη και αποκάλυψε άγνωστες πτυχές της προσωπικότητάς του. Στο Λοιπόν και στον Έπη Τρίμη έδωσε συνέντευξη ο Όμηρος Ευστρατιάδης και μίλησε για την συνεργασία του με τον Στάθη Ψάλτη. -Τι θυμάστε από τον Στάθη Ψάλτη ως άνθρωπο και ηθοποιό; Ο Στάθης ήταν ένας άνθρωπος έξω ... Περισσότερα To άρθρο Όμηρος Ευστρατιάδης: «Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Όμηρος Ευστρατιάδης: «Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα»

Ο γνωστός σκηνοθέτης αναφέρθηκε, επίσης, και στα μεγάλα ονόματα της υποκριτικής με τα οποία συνεργάστηκε, μεταξύ αυτών ο Στάθης Ψάλτης, ο Μίμης Φωτόπουλος και ο Γιάννης Γκιωνάκης. -Κύριε Ευστρατιάδη, πού γυρίστηκε η ταινία «Τροχονόμος Βαρβάρα»; Η ταινία γυρίστηκε στην Αθήνα και στον Πειραιά. Στο λιμάνι, στον Ταύρο στις λαϊκές πολυκατοικίες και σε χώρους φυσικούς στο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα»

Στο περιοδικό «Λοιπόν» και την Έπη Τρίμη έδωσε συνέντευξη ο Όμηρος Ευστρατιάδης, όπου μίλησε για την ταινία «Τροχονόμος Βαρβάρα». Ο γνωστός σκηνοθέτης αναφέρθηκε, επίσης, και στα μεγάλα ονόματα της υποκριτικής με τα οποία συνεργάστηκε, μεταξύ αυτών και ο Στάθης Ψάλτης. -Κύριε Ευστρατιάδη, πού γυρίστηκε η ταινία «Τροχονόμος Βαρβάρα»; Η ταινία γυρίστηκε στην Αθήνα και στον […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα

https://www.spoilers.gr/choris-emena-o-stathis-psaltis-tha-paremene-deyteragonistis-meso-emoy-egine-firma/ «Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα» Συνέντευξη έδωσε ο Όμηρος Ευστρατιάδης, όπου μίλησε για την ταινία «Τροχονόμος Βαρβάρα».... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα

Διαβάστε το στο spoilers

«Χωρίς εμένα ο Στάθης Ψάλτης θα παρέμενε δευτεραγωνιστής, μέσω εμού έγινε φίρμα»

«Ο Στάθης Ψάλτης για μένα ήταν περισσότερο δραματικός ηθοποιός, παρά κωμικός».

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»