Αδιανόητη δήλωση Α.Γεωργιάδη για τους ανεμβολίαστους: «Να μην σώσουν! - Κουράστηκα»

11:28 - 21/10/2021

Από της απειλές... στην αγανάκτηση πέρασε ο υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης, καθώς δήλωσε ότι «κουράστηκε» με τους ανεμβολίαστους.  Είναι πραγματικά απίστευτο και δείχνει την ανικανότητα της κυβέρνησης Κ.Μητσοτάκη να πείσει με επιχειρήματα τους πολίτες να εμβολιαστούν το να δηλώσει ένας υπουργός ότι «κουράστηκε», εάν ο Άδωνις Γεωργιάδης «κουράστηκε» με κάτι τότε μπορεί να παραιτηθεί και να πάει κάποιος «ξεκούραστος» στη θέση του.  Η κυβέρνηση που έχει επιβάλει μέτρα διαχωρισμού, υποχρεωτικούς εμβολιασμούς βλέπει ότι απέτυχε πλήρως να αυξήσει τα ποσοστά εμβολιασμού, καθώς ελάχιστοι πολίτες σπεύδουν πλέον στα εμβολιαστικά κέντρα και ο υπουργός Ανάπτυξης με δηλώσεις του έδειξε την αγανάκτηση τ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άδωνις Γεωργιάδης: Δεν θέλεις κύριε να εμβολιαστείς; Μη σώσεις! Κουράστηκα!

«Δεν θέλεις κύριε να εμβολιαστείς; Μη σώσεις! Τέρμα! Πάμε παρακάτω, η ζωή συνεχίζεται. Όποιος εμβολιαστεί! Τέρμα, εγώ δεν μπορώ να ασχοληθώ άλλο. Κουράστηκα». Είναι ένα μέρος των δηλώσεων που έκανε ο υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης, αναφερόμενους στους ανεμβολίαστους στη χώρα μας. Ο Άδωνις Γεωγιάδης μίλησε στον τηλεοπτικό σταθμό Kontra, όπου σημείωσε ακόμη ότι ο ίδιος έχει δεχτεί πολλά μηνύματα. «Με βρίζανε, μου στέλνανε email, να πεθάνουν τα παιδιά μου, να πεθάνει η μητέρα μου – έχει πεθάνει η κακομοίρα εδώ και 30 χρόνια – να πάθω καρκίνο…», σημείωσε χαρακτηριστικά. Οι δηλώσεις του Άδωνι Γεωργιάδη Το απόσπασμα στο 29:50 στο παραπάνω βίντεο… Ειδικότερα, ο Άδωνις Γεωργιάδης σημείωσε σ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Άδωνις Γεωργιάδης σε έξαλλη κατάσταση για τους ανεμβολίαστους – «Να μην σώσουν!» – ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε... Το άρθρο Άδωνις Γεωργιάδης σε έξαλλη κατάσταση για τους ανεμβολίαστους – «Να μην σώσουν!» – ΒΙΝΤΕΟ εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Άδωνις Γεωργιάδης: Δεν θέλεις κύριε να εμβολιαστείς; Μη σώσεις! Κουράστηκα! (VIDEO)

«Δεν θέλεις κύριε να εμβολιαστείς; Μη σώσεις! Τέρμα! Πάμε παρακάτω, η ζωή συνεχίζεται. Όποιος εμβολιαστεί! Τέρμα, εγώ δεν μπορώ να... The post Άδωνις Γεωργιάδης: Δεν θέλεις κύριε να εμβολιαστείς; Μη σώσεις! Κουράστηκα! (VIDEO) appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις