«Όχι» Λοβέρδου σε ενδεχόμενο κυβερνητικής συνεργασίας με ΣΥΡΙΖΑ

14:04 - 21/10/2021

«Όχι» Λοβέρδου σε ενδεχόμενο κυβερνητικής συνεργασίας με ΣΥΡΙΖΑvdounis Thu, 21/10/2021 - 14:01

Διαβάστε Περισσότερα στο sofokleousin.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λοβέρδος – Κατηγορηματικό «όχι» σε ενδεχόμενο κυβερνητικής συνεργασίας ΚΙΝΑΛ-ΣΥΡΙΖΑ

Σκληραίνει τη στάση του και την κριτική του ο Ανδρέας Λοβέρδος μετά την υποβολή υποψηφιότητας για την προεδρία του Κινήματος Αλλαγής από τον Γιώργο Παπανδρέου.

Διαβάστε το στο in.gr

Λοβέρδος – Δεν τίθεται θέμα συγκυβέρνησης του ΚΙΝΑΛ με το ΣΥΡΙΖΑ

Μάλιστα ο υποψήφιος πρόεδρος του ΚΙΝΑΛ τόνισε ότι αυτό το σενάριο «δεν θα περάσει όσο είμαι εγώ εκεί» προσθέτοντας πως αν εκλεγεί πρόεδρος του κόμματος τότε «δεν θα γίνεται συζήτηση γι’ αυτό»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Κατηγορηματικό “όχι” από Ανδρέα Λοβέρδο σε ενδεχόμενο συνεργασίας ΚΙΝΑΛ – ΣΥΡΙΖΑ

Σκληραίνει τη στάση του και την κριτική του ο Ανδρέας Λοβέρδος

Διαβάστε το στο hellasjournal.com

Κατηγορηματικό "όχι" Λοβέρδου σε ενδεχόμενο κυβερνητικής συνεργασίας ΚΙΝΑΛ - ΣΥΡΙΖΑ - Βαρουφάκη

Σε ανάρτησή του, από την Κρήτη όπου βρίσκεται, ο κ. Λοβέρδος εκφράζει κατηγορηματικά τη διαφωνία του για το ενδεχόμενο κυβερνητικής συνεργασίας του ΚΙΝΑΛ με τον ΣΥΡΙΖΑ.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Αιχμές Λοβέρδου για Παπανδρέου και συνεργασία με ΣΥΡΙΖΑ και Βαρουφάκη

“Η δική μου υποψηφιότητα θα καταστρέψει κάθε σενάριο” Aιχμές για την υποψηφιότητα του Γιώργου Παπανδρέου για την ηγεσία του ΚΙΝΑΛ, άφησε με δηλώσεις που πραγματοποίησε την Πέμπτη, ο Ανδρέας Λοβέρδος. Μιλώντας στο ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ, ο κ. Λοβέρδος...Συνεχίστε την ανάγνωση του άρθρου: Αιχμές Λοβέρδου για Παπανδρέου και συνεργασία με ΣΥΡΙΖΑ και Βαρουφάκη

Διαβάστε το στο sinidisi.gr

ΚΙΝΑΛ: «Όχι» από Λοβέρδο σε ενδεχόμενη κυβερνητική συνεργασία με τον ΣΥΡΙΖΑ

Την κατηγορηματική αντίθεσή του σε μια ενδεχόμενη κυβερνητική συνεργασία του Κινήματος Αλλαγής με τον ΣΥΡΙΖΑ, εκφράζει ο Ανδρέας Λοβέρδος λίγες ώρες μετά την υποβολή υποψηφιότητας του Γιώργου Παπανδρέου για την…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Αιχμές Λοβέρδου κατά Παπανδρέου για σχέδιο συνεργασίας ΚΙΝΑΛ-ΣΥΡΙΖΑ

«Εγώ θα το ακυρώσω το βράδυ της εκλογής μου» δήλωσε ο υποψήφιος για την ηγεσία του ΚΙΝΑΛ

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sofokleousin.gr

Η ΑΕΚ σάρωσε τον Παναθηναϊκό και "καπάρωσε"το τίτλο

Σαουδική Αραβία: Ο βασιλιάς Σαλμάν εισήχθη σε νοσοκομείο για ιατρικές εξετάσεις

Wall Street: Οριακές μεταβολές με το βλέμμα σε ΑΕΠ και πληθωρισμό

Β. Μακεδονία: Μεγάλο προβάδισμα της υποψήφιας του VMRO- DPMNE στις προεδρικές εκλογές

AEGEAN: Πού θα ταξιδέψουν οι Έλληνες το φετινό Πάσχα - Οι top προορισμοί εσωτερικού και εξωτερικού

Ο Πάνος Τσακλόγλου για τις προκλήσεις και τις προοπτικές στη συμπληρωματική ασφάλιση