Ρόδος: Η γυναίκα που φέρεται να κακοποίησε την 8χρονη μιλά πρώτη φορά – «Πώς ομολόγησα; Με ζόρισαν και τα είπα»

14:32 - 21/10/2021

«Δεν έκανα κάτι κακό». Αυτό υποστηρίζει η 50χρονη στη Ρόδο που κατηγορείται ότι κακοποίησε την 8χρονη, με απώτερο σκοπό να πάρει χρήματα από τη μητέρα του παιδιού. Η γυναίκα φέρεται να ομολόγησε στους αστυνομικούς ότι προθυμοποιήθηκε να δει από κοντά τη μικρούλα, όταν η μητέρα της της είπε ότι πονάει στα γεννητικά όργανα και με το δάχτυλό της φέρεται να προκάλεσε μερική ρήξη του παρθενικού υμένα της 8χρονης. Τώρα όμως υποστηρίζει ότι όσα είπε ήταν προϊόν πίεσης. «Αν ήταν να κάνω κάτι θα το έκανα στα παιδιά μου, έχω έξι παιδάκια και τρία εγγονάκια, γιατί να κάνω κακό σε ξένο παιδάκι; Τη μητέρα του παιδιού την είχα σαν αδερφή μου. Το παιδί παραπονιόταν ότι πονάει από κάτω. Είπα “μήπως

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρόδος: Η γυναίκα που κακοποίησε την 8χρονη μιλά για πρώτη φορά - «Με ζόρισαν και ομολόγησα»

Μετά την αποκάλυψη ότι η 8χρονη στη Ρόδο δεν υπέστη βιασμό, αλλά κακοποιήθηκε από γυναίκα συγγενή της, η οποία μίλησε για πρώτη φορά για το περιστατικό.Για πρώτη φορά μιλά η γυναίκα που ομολόγησε την κακοποίηση της 8χρονης στη Ρόδο. «Αν ήταν να κάνω κάτι θα το έκανα στα παιδιά μου, έχω έξι παιδάκια και τρία εγγονάκια, γιατί να κάνω κακό σε ξένο παιδάκι; Τη μητέρα του παιδιού την είχα σαν αδερφή μου» είπε η γυναίκα στην εκπομπή «Αλήθειες με τη Ζήνα». Για το συνέβη εκείνη τη μέρα, ανέφερε: «Το παιδί παραπονιόταν ότι πονάει από κάτω. Είπα “μήπως είναι βιασμένο”; Δεν είπα ότι είναι. Η συμπεθέρα μου είπε "ναι 100% είναι βιασμένο". Βάλαμε γάντια και η μητέρα και εγώ. Δεν έβαλα καθόλου χέρι, μόνο η μαμ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα