Νίκη Βακάλη: «Σε φίλες μου έλεγα να μην πάνε σε παραστάσεις του Πέτρου Φιλιππίδη»

11:10 - 25/10/2021

Η Νίκη Βακάλη μίλησε στο Πρωινό και τον Γρηγόρη Μπάκα για τη συνεργασία που είχε με τον Πέτρο Φιλιππίδη αλλά […] The post Νίκη Βακάλη: «Σε φίλες μου έλεγα να μην πάνε σε παραστάσεις του Πέτρου Φιλιππίδη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκη Βακάλη για Φιλιππίδη: «Έλεγα σε φίλες μου ηθοποιούς να μην πάνε σε παραστάσεις του»

Το περιστατικό λεκτικής βίας, που έζησε με τον ηθοποιό - «Έγινε κάτι λεκτικό, γύρισα σπίτι μου και δεν έβρισκα από που να πιαστώ για να ξυπνήσω αύριο να πάω στην δουλειά και αφού δεν το βρήκα, δεν ξαναπήγα στην δουλειά», δήλωσε μεταξύ άλλων

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βακάλη: Σε φίλες μου ηθοποιούς έλεγα να μην πάνε σε παραστάσεις του Φιλιππίδη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Νίκη Βακάλη για Φιλιππίδη: «Έλεγα σε φίλες μου ηθοποιούς να μην πάνε σε παραστάσεις του»

«Σε φίλες μου έλεγα να μην πάνε σε παραστάσεις του Πέτρου Φιλιππίδη» ανέφερε η Νίκη Βακάλη στην κάμερα του «Πρωινού» και στον Γρηγόρη Μπάκα αναφερόμενη στην συνεργασία που είχε παλιότερα με τον Πέτρο Φιλιππίδη ο οποίος βρίσκεται προφυλακισμένος καθώς βρίσκεται αντιμέτωπος με ένα βαρύ κατηγορητήριο. Η ηθοποιός μίλησε για την συνεργασία της με τον Πέτρο […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Νίκη Βακάλη για Φιλιππίδη: «Έλεγα σε φίλες μου ηθοποιούς να μην πάνε σε παραστάσεις του»

Το περιστατικό λεκτικής βίας, που έζησε με τον ηθοποιό – «Έγινε κάτι λεκτικό, γύρισα σπίτι μου και δεν έβρισκα από που να πιαστώ για να ξυπνήσω αύριο να πάω στην δουλειά και αφού δεν το βρήκα, δεν ξαναπήγα στην δουλειά», δήλωσε μεταξύ άλλων Για τα περιστατικά σεξουαλικής κακοποίησης για τα οποία κατηγορείται ο Πέτρος Φιλιππίδης και βγήκαν πρόσφατα στο […] The post Νίκη Βακάλη για Φιλιππίδη: «Έλεγα σε φίλες μου ηθοποιούς να μην πάνε σε παραστάσεις του» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»