Βαρύ πένθος για τη Τζένη Χειλουδάκη – Πέθανε η μητέρα της

09:22 - 29/10/2021

Με μια σπαρακτική ανάρτηση στο Facebook, η Τζένη Χειλουδάκη ενημέρωσε για τον θάνατο της αγαπημένης της μητέρας.

Διαβάστε Περισσότερα στο topontiki.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πένθος για την Τζένη Χειλουδάκη - Έφυγε από την ζωή η μητέρα της

Άφησε την τελευταία της πνοή σε ηλικία 87 ετών - Δείτε την συγκινητική της ανάρτηση

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βαρύ πένθος για την Τζένη Χειλουδάκη – Το σπαρακτικό μήνυμά της στα social media

Βαρύτατο πένθος για την Τζένη Χειλουδάκη, καθώς πριν μερικές ώρες έφυγε από τη ζωή η μητέρα της, έπειτα από ανακοπή καρδιάς. Το μήνυμά της στο Facebook ραγίζει καρδιές. «Η μανούλα μου έφυγε από ανακοπή καρδιάς πριν από λίγη ώρα… ακριβώς στις 12μμ ,28 Οκτωβρίου του 2021. Μάνα, όπως έζησες εσύ 87 χρόνια για μένα, θα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θρήνος για την Τζένη Χειλουδάκη

Ολόκληρη η ανάρτησή της «Η μανούλα μου έφυγε από ανακοπή καρδιάς πριν λίγη ώρα… ακριβώς στις 12μμ 28 Οκτωβρίου του 2021.. μάνα, όπως έζησες εσύ 87 χρόνια για μένα, θα ζήσω και εγώ, για σένα μόνο και για τα ζωάκια μου… απλά μάνα, να ξέρεις, ξεριζώθηκα… δεν έχω πια τα φτερά που μου έδινες να […] Το άρθρο Θρήνος για την Τζένη Χειλουδάκη εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Τζένη Χειλουδάκη: Πέθανε η μητέρα της - Το συγκινητικό «αντίο»

Η μητέρα της Τζένη Χειλουδάκη έφυγε από την ζωή σε ηλικία 87 ετών.Στο πένθος είναι βυθισμένη η Τζένη Χειλουδάκη, καθώς η μητέρα της έφυγε από την ζωή. Η ίδια με ανάρτηση στο Facebook γνωστοποίησε το δυσάρεστο γεγονός και ανέφερε το εξής: «Η μανούλα μου έφυγε από ανακοπή καρδιάς πριν λίγη ώρα.....ακριβώς στις 12μμ 28 Οκτωβρίου του 2021.....μάνα, όπως έζησες εσύ 87 χρόνια για μένα, θα ζήσω και εγώ, για σένα μόνο και για τα ζωάκια μου.......

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Θρήνος για την Τζένη Χειλουδάκη

Έφυγε από τη ζωή ένα πολύ αγαπημένο της πρόσωπο

Διαβάστε το στο to10.gr

Πένθος για την Τζένη Χειλουδάκη – Έφυγε από την ζωή η μητέρα της

Δύσκολες ώρες περνάει η Τζένη Χειλουδάκη, αφού η μητέρα της έφυγε από τη ζωή.Η ίδια έκανε γνωστή την δυσάρεστη είδηση με μία ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, γράφοντας ένα σπαραξικάρδιο κείμενο. Η αγαπημένη της μητέρα έφυγε σε ηλικία 87 ετών, μετά από ανακοπή καρδιάς. Στην ανάρτησή της η Τζένη Χειλουδάκη έγραψε: «Η μανούλα μου έφυγε […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Δύσκολες ώρες για την Τζένη Χειλουδάκη – Τι της συνέβη

Στο πένθος έχει βυθιστεί τις τελευταίες ώρες η Τζένη Χειλουδάκη. Όπως αποκάλυψε η ίδια, μέσω ανάρτησής της στα social media, έφυγε από τη ζωή η μητέρα της μετά από ανακοπή καρδιάς και ο πόνος είναι αβάσταχτος. Το μήνυμά της στο Facebook ραγίζει καρδιές. «Δεν έχω πια τα φτερά που μου έδινες να πετώ ούτε τις ρίζες που […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ topontiki.gr

Ευρωβουλευτές ΚΚΕ: Αλληλεγγύη σε όλους τους Ουκρανούς πρόσφυγες, θύματα του ιμπεριαλιστικού πολέμου (Video)

Δημήτρης Λιγνάδης: Μηνύσεις κατά πάντων από τον Αλέξη Κούγια

Πόλεμος στην Ουκρανία – ΠΟΥ: Ζούμε την χειρότερη προσφυγική κρίση στην Ευρώπη τα τελευταία 75 χρόνια

Η Πολωνία διαθέτει όλα τα MIG-29 της στην αμερικανική κυβέρνηση

ΚΟΚ: Ποιοι κινδυνεύουν με αφαίρεση διπλώματος για… πάντα

Μαρίνα Πατούλη: Το πάρτι έκπληξη για τα γενέθλια του Βλάσση Χολέβα (Video)