Λένα Παπαληγούρα – «Ξαφνιάστηκα και σοκαρίστηκα και αγριεύτηκα και θύμωσα με τις καταγγελίες του #Metoo»

10:02 - 11/11/2021

Η Λένα Παπαληγούρα μίλησε επίσης για την οικογένεια της, τα νέα της επαγγελματικά βήματα αλλά και για την παιδική της επιθυμία να γίνει... ηθοποιός

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παπαληγούρα: Ξαφνιάστηκα σοκαρίστηκα, αγριεύτηκα και θύμωσα με τις καταγγελίες

Μίλησε επίσης για την οικογένεια της, τα νέα της επαγγελματικά βήματα αλλά και για την παιδική της επιθυμία να γίνει... ηθοποιός

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Λένα Παπαληγούρα – «Ξαφνιάστηκα και σοκαρίστηκα και αγριεύτηκα και θύμωσα με τις καταγγελίες του #Metoo»

Η Λένα Παπαληγούρα μίλησε επίσης για την οικογένεια της, τα νέα της επαγγελματικά βήματα αλλά και για την παιδική της επιθυμία να γίνει… ηθοποιός

Διαβάστε το στο tovima

Λένα Παπαληγούρα: Όταν έμαθα για το MeToo σοκαρίστηκα, αγριεύτηκα, θύμωσα

Στο «δώρο» το οποίο της έκανε η ζωή και όπως τόνισε ήταν για αυτή η μητρότητα αναφέρθηκε σε τηλεοπτική συνέντευξη η Λένα Παπαληγούρα ενώ παράλληλα εστίασε στις αποκαλύψεις για το ελληνικό MeToo που τόνισε πως την σόκαραν και την αγρίεψαν. Μιλώντας στην εκπομπή του Mega «MEGA Καλημέρα» η Λένα Παπαληγούρα είπε «όταν φέρνεις στη ζωή έναν άλλον άνθρωπο, η ζωή σου φωτίζεται αλλιώς, αλλάζει όλη η θεώρησή σου από τη ζωή. Με το παιδί άλλαξε όλη μου η ζωή. Έχω 2 παιδιά, ο ένας είναι 3 και ο άλλος 1,5 ετών». «Έχω μια ζωγραφιά από την 1η δημοτικού που λέει ότι όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω ηθοποιός. Αν σταματήσω να έχω αυτήν την υπαρξιακή σχέση με τη δουλειά μου, θα προτιμήσω να μη συνεχίσω» τόνισε ανα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Λένα Παπαληγούρα: «Σοκαρίστηκα, αγριεύτηκα και θύμωσα όταν έμαθα για τις καταγγελίες»

Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Λένα Παπαληγούρα στην εκπομπή «Mega Καλημέρα». Η ταλαντούχα ηθοποιός αναφέρθηκε To άρθρο Λένα Παπαληγούρα: «Σοκαρίστηκα, αγριεύτηκα και θύμωσα όταν έμαθα για τις καταγγελίες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου