Η Καλαβρυτινή Μαρία Κανελλοπούλου: «Κανένας Αυστριακός δεν μας έσωσε, μόνες μας σωθήκαμε»

18:52 - 11/11/2021

Η γνωστή και αγαπητή Καλαβρυτινή στην καταγωγή ηθοποιός και πρώην βουλευτής Αχαΐας του ΣΥΡΙΖΑ Mαρία Κανελλοπούλου μίλησε στην εφημερίδα Η Αυγή καταθέτοντας τη δική της μνήμη για την ήδη πολυσυζητημένη ταινία «Καλάβρυτα 1943» του Νικόλα Δημητρόπουλου που ξεκίνησε από την Πέμπτη 11 Νοεμβρίου 2021 το ταξίδι της στις Ελληνικές αίθουσες.

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

“Καλάβρυτα 1943”: «Κανένας Αυστριακός δεν μας έσωσε, μόνες μας σωθήκαμε»

H  γνωστή ηθοποιός και πρώην βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Mαρία Κανελλοπούλου, θυμάται την αφήγηση της δασκάλας της Αγλαΐας Κόντη για την αποφράδα μέρα Δεν θέλω να κρίνω μια ταινία που δεν έχω δει, για την οποία όμως έχω ακούσει πολλά από φίλους και από ειδικούς του σινεμά, καθώς όμως παρακολουθώ τον δημόσιο διάλογο, που επικεντρώνεται κυρίως […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα

Το πέρασμα της Ολυμπιακής Φλόγας από την Γέφυρα Ρίου- Αντιρρίου