Δημήτρης Κεχαγιάς: Στο νοσοκομείο ο πρώην παίκτης του Big Brother

08:04 - 18/11/2021

Φωτογραφία από το δωμάτιο του νοσοκομείου ανέβασε στο instagram, ο Δημήτρης Κεχαγιάς, ο οποίος δεν θέλησε To άρθρο Δημήτρης Κεχαγιάς: Στο νοσοκομείο ο πρώην παίκτης του Big Brother δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Κεχαγιάς: Στο νοσοκομείο ο πρώην παίκτης του Big Brother

  O Δημήτρης Κεχαγιάς που έγινε γνωστός μέσα από τη συμμετοχή του στο περσινό Big Brother ανέβασε στο Ιnstagram μία φωτογραφία του που τον έδειχνε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Στο νοσοκομείο εσπευσμένα πρώην παίκτης του Big Brother 2 – Τι συνέβη

Το όνομά του ακούστηκε πολύ τις τελευταίες ημέρες λόγω του ειδυλλίου που φαίνεται να έχει αναπτύξει με την τραγουδίστρια Κατερίνα Λιόλιου. Πριν από λίγες ώρες, ωστόσο, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram έκανε γνωστό πως βρίσκεται στο νοσοκομείο. Διαβάστε την συνέχεια στο Youweekly.gr  Ακολούθησε το eleftherostypos.gr στο Google News... The post Στο νοσοκομείο εσπευσμένα πρώην παίκτης του Big Brother 2 – Τι συνέβη appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Στο νοσοκομείο ο πατέρας της

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Δημήτρης Κεχαγιάς: Ξαφνικά στο νοσοκομείο ο πρώην παίκτης του Big Brother

Ο Δημήτρης Κεχαγιάς, ο οποίος έγινε γνωστός από τη συμμετοχή του στο Big Brother και τη φημολογούμενη σχέση του με συμπαίκτριά του, νοσηλεύεται στο νοσοκομείο.... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Δημήτρης Κεχαγιάς: Ξαφνικά στο νοσοκομείο ο πρώην παίκτης του Big Brother

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»