Οι χειρότεροι χωρισμοί όλων των εποχών

13:12 - 20/11/2021

Όλοι μας έχουμε χωρίσει με τον ή την σύντροφό μας πολύ άσχημα, έστω μια φορά στη ζωή μας. Όλοι μας είπαμε ή κάναμε πράγματα που δεν τα εννοούσαμε εκείνη την ώρα του χωρισμού η του διαζυγίου και όλοι σκεφτήκαμε, αργότερα, τις συνέπειες των πράξεών μας την, κυρίως, πως είναι να «ζεις μετά από κάποιον», που έχει τραγουδήσει και η Δήμητρα Γαλάνη. Ωστόσο, ένας αμερικανός αρθρογράφος διαφωνεί. Πιστεύει ότι, όσο άσχημα και αν έχουμε χωρίσει, οι συνθήκες δεν συγκρίνονται με εκείνες των χειρότερων χωρισμών όλων των εποχών. Ο Ας Τζέρμπεργκ δημοσίευσε το εκτενές του άρθρο στον ιστότοπο «P.S. I Love You» με τους περισσότερους, στα σχόλια από κάτω, να συμφωνούν ότι όντως, κανένας από τους χωρισμούς μα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Βίκυ Καγιά και Σάκης Ρουβάς: Η φωτογραφία πριν 30 χρόνια – Ο πιτσιρικάς και η 14χρονη στα πρώτα τους βήματα

Τελικός Survivor – Άρης Σοϊλέδης: Full in love με τη Μαρία Αντωνά – «Είμαι περήφανος που την έχω δίπλα μου»

Μάρα Δαρμουσλή: Το μωρό γεννήθηκε την εποχή της μάσκας, δεν έβλεπε τα πρόσωπά μας – Περάσαμε κορονοϊό καν σαραντίσουμε

Έφη Σαρρή: Δεν κοιμάμαι με κανέναν σύντροφό μου στο ίδιο δωμάτιο – Δε θέλω γκρίνια δίπλα μου

Συνάντηση στελεχών της ΝΔ και της ΟΝΝΕΔ με τον Κυριάκο Μητσοτάκη στο Ευρωκοινοβούλιο

Γούντι Άλεν: Μετακομίζει στο Παρίσι για το νέο του γαλλόφωνο θρίλερ