Γρηγόρης Μπιθικώτσης για Survivor: «Δε θα συγχωρούσα τον εαυτό μου να αφήσω το νεογέννητο και να πάω εκεί»

09:54 - 22/11/2021

Ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης φιλοξενήθηκε στο Happy Day το πρωί της Δευτέρας 22 Νοεμβρίου και μίλησε για To άρθρο Γρηγόρης Μπιθικώτσης για Survivor: «Δε θα συγχωρούσα τον εαυτό μου να αφήσω το νεογέννητο και να πάω εκεί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γρ. Μπιθικώτσης: Δε θα συγχωρούσα τον εαυτό μου να αφήσω νεογέννητο μωρό να πάω στο «Survivor»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γρηγόρης Μπιθικώτσης: Έβαλε τέλος στις φήμες πως πάει στο Survivor – «Δεν θα μπορούσα να αφήσω το νεογέννητο μωράκι μου»

Λίγες μέρες πριν γίνει μπαμπάς για τρίτη φορά, ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης μίλησε σε ζωντανή σύνδεση με την εκπομπή «Happy Day» του Alpha και έδωσε την απάντηση του στα όσα έχουν ακουστεί σχετικά με την συμμετοχή του στο Survivor. Θα φτιάξει ή όχι τις βαλίτσες του για τον Άγιο Δομίνικο ο τραγουδιστής; «Έχουμε φτάσει επιτέλους στην τελική ευθεία. Σε 20-25 ημέρες μας έρχεται η κορούλα. Ανυπομονούν και τα άλλα δύο παιδιά μας να γνωρίσουν την αδερφούλα τους. Δεν είναι η πιο εύκολη διαδικασία για μία γυναίκα η εγκυμοσύνη, αλλά με την αγάπη και την υπομονή όλα ξεπερνιούνται. Μέσα από όλο αυτό έμαθα κι εγώ πολλά πράγματα. Ήμουν δίπλα της, οπότε ήταν ένα μάθημα για εμένα. Δόξα τω Θεώ, όλα πάνε πολύ κα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γρηγόρης Μπιθικώτσης για Survivor: «Δεν θα μπορούσα να αφήσω το παιδί μου για να πάω στο Survivor»

  O Γρηγόρης Μπιθικώτσης μίλησε στην κάμερα του Happy Day την Δευτέρα το πρωί και αναφέρθηκε στην πρόταση συμμετοχής που είχε για να συμμετέχει...

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ντάνη Γιαννακοπούλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη – «Δεν πιστεύω στα μάτια μου»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: Η αποκάλυψη για τον ρόλο του Γιάννη Τσορτέκη στον δεύτερο κύκλο του Maestro

Ανθή Σαλαγκούδη: Η νέα κοινή εμφάνιση με τον Κοσμά Κουμιανό – «Ήρθαμε μαζί με τον σύντροφό μου»

Κώστας Σόμμερ – Βαλεντίνη Παπαδάκη: Έτσι απάντησαν στο ενδεχόμενο ενός τρίτου παιδιού – «Το σκεφτόμασταν έντονα»

Ελένη Μενεγάκη για Δημήτρη Παπανώτα: «Μια φορά να μπεις στην καρδιά μου δεν βγαίνεις ποτέ»

Shay Mitchell: Υιοθέτησε την πιο μοντέρνα version του Y2K makeup look που είναι ιδανικό για την επόμενη βραδινή σου έξοδο