Η Αθηνά Λινού με σημαία του ΠΑΣΟΚ στην ομιλία του Γιώργου Παπανδρέου

12:04 - 25/11/2021

Η Αθηνά Λινού βρέθηκε στην ομιλία του Γιώργου Παπανδρέου και μάλιστα φωτογραφήθηκε με αρκετά στελέχη του ΚΙΝ.ΑΛ. κρατώντας μια σημαία του ΠΑΣΟΚ. Ο Μιχάλης Καρχιμάκης και ο Γιώργος Καμίνης φαίνονται στις φωτογραφίες να βρίσκονται δίπλα στη γνωστή επιδημιολόγο. “Εγώ δεν έχω καμία σχέση με κανένα κόμμα, εκτός από μία φορά που ήμουν υποψήφια με το ΠΑΣΟΚ. Οι […]

Διαβάστε Περισσότερα στο dete.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Αθηνά Λινού εξήγησε γιατί κρατούσε τη σημαία του ΠΑΣΟΚ στην ομιλία Παπανδρέου στο Θησείο

Δείτε τι είπε η καθηγήτρια Επιδημιολογίας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

ΚΟΡΝΙΖΑΡΕΤΕ τις παρακάτω ΦΩΤΟ! Η Λινού με σημαία του ΠΑΣΟΚ σε ομιλία του ΓΑΠ!

Η ίδια δεν έχει κρύψει το...κομματικό παρελθόν της! Το άρθρο ΚΟΡΝΙΖΑΡΕΤΕ τις παρακάτω ΦΩΤΟ! Η Λινού με σημαία του ΠΑΣΟΚ σε ομιλία του ΓΑΠ! εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Η «εκλεκτή» του ΣΥΡΙΖΑ Α.Λινού με σημαία ΠΑΣΟΚ και δηλώνει: «Είμαι Γιώργος Παπανδρέου»

Με μια σημαία του ΠΑΣΟΚ με τον πράσινο ήλιο εθεάθη το βράδυ της Τετάρτης στο Θησείο η καθηγήτρια επιδημιολογίας, Αθηνά Λινού, η οποία παρέστη σε συγκέντρωση του Γιώργου Παπανδρέου.  Όσοι την είδαν ενδεχομένως να ξαφνιάστηκαν, αφού η κ. Λινού το τελευταίο διάστημα είχε τακτικές επαφές με τον Αλέξη Τσίπρα, ενώ από τον πρώην πρωθυπουργό είχε προταθεί και ως υπουργός Υγείας κοινής αποδοχής. Μάλιστα κάποιοι τότε είχαν πει ότι είναι πιθανό ο κ. Τσίπρας να την συμπεριλάβει στα ψηφοδέλτια του ΣΥΡΙΖΑ στις επόμενες εκλογές και ίσως να της δώσει και μία θέση στο ψηφοδέλτιο επικρατείας Όμως φαίνεται πως η κ. Λινού δεν ξεχνά την παλιά της συμπάθεια που ακούει στο όνομα Γιώργος Παπανδρέου.  Για αυτή την συμπά

Διαβάστε το στο pronews.gr

Η Αθηνά Λινού με σημαία του ΠΑΣΟΚ στην ομιλία του Γιώργου Παπανδρέου – H δήλωση που θα συζητηθεί

Η Αθηνά Λινού βρέθηκε στην ομιλία του Γιώργου Παπανδρέου και μάλιστα φωτογραφήθηκε με αρκετά στελέχη του ΚΙΝ.ΑΛ. κρατώντας μια σημαία του ΠΑΣΟΚ. Σε συνέντευξή της στον Realfm 97,8 και στους Νίκο Χατζηνικολάου και Αντώνη Δελλατόλα σχολίασε ότι “Εγώ είμαι Γιώργος, δεν είμαι γενικώς ΠΑΣΟΚ”. “Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν ήμουν, ακόμα και ως υποψήφια […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Η επιδημιολόγος Αθηνά Λινού με σημαία του ΠΑΣΟΚ στη συγκέντρωση του Παπανδρέου στο Θησείο

Μία ξεχωριστή παρουσία υπήρξε ανάμεσα στους πολλούς παρευρισκομένους στη συγκέντρωση του Γιώργου Παπανδρέου στο Θησείο. Η Αθηνά Λινού, καθηγήτρια Επιδημιολογίας, ήταν εκεί και μάλιστα κρατώντας μία σημαία του ΠΑΣΟΚ. Η Αθηνά Λινού ήταν ιδιαίτερα ευδιάθετη και συνομίλησε με αρκετούς από τους συγκεντρωμένους στην ομιλία του πρώην πρωθυπουργού και υποψήφιου για την ηγεσία του κόμματος, ενώ ...

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ dete.gr

Πάτρα: Ένα μεγάλο ουράνιο τόξο υπέροχο και μοναδικό (φωτό)

Γιώργος Παπανδρέου:  «Η Δημοκρατία Κινδυνεύει»

Κάστανο – το superfood: Η θρεπτική αξία και οι ευεργετικές του ιδιότητες στον οργανισμό

Ηλεία: Πλημμύρισαν σπίτια και εκτάσεις στη Μυρτιά

Απτόητη η οικονομία των ΗΠΑ, ανάπτυξη 2,9% το δ’ τρίμηνο του 2022

Πάνω από 2.000 Βρετανοί έχουν αφήσει γράμμα σε νεκρούς αγαπημένους τους