Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα λεφτά από χαρτοπαιξία, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω»

10:34 - 26/11/2021

Στην εκπομπή “Προσωπικά” με την Έλενα Κατρίτση θα βρεθεί την Κυριακή ο Νίκος Γαλανός. Ο γνωστός ηθοποιός μιλάει, μεταξύ άλλων, […] The post Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα λεφτά από χαρτοπαιξία, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα λεφτά από χαρτοπαιξία, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω»

Στην εκπομπή “Προσωπικά” με την Έλενα Κατρίτση θα βρεθεί την Κυριακή ο Νίκος Γαλανός.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα πολλά λεφτά, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω»

Συγκεκριμένα αναφέρθηκε στο πρόβλημα που αντιμετώπιζε με την χαρτοπαιξία και με ποιο τρόπο κατάφερε να το ξεπεράσει. «Ήταν μια πενταετία που ξεκινήσαμε να παίζουμε φιλαράκια και στο τέλος έγινε ένα σπίτι όπου είχε πέντε τραπέζια και χαρτοπαίζαμε κάθε Σάββατο βράδυ. Δυο φορές, όταν ήμουν με την Αλίκη στο θέατρο, έτυχε να πάω απευθείας. Είχα τελειώσει δύο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα πολλά λεφτά, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω»

Στην εκπομπή «Προσωπικά» της Έλενας Κατρίτση θα βρεθεί καλεσμένος ο Νίκος Γαλανός την Κυριακή 28 Νοεμβρίου. To άρθρο Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα πολλά λεφτά, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νίκος Γαλανός: "Χρωστούσα λεφτά από χαρτοπαιξία"

"Πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Νίκος Γαλανός: Aποκαλύπτει το πρόβλημα με την χαρτοπαιξία – «Χρωστούσα λεφτά και πούλησα το αυτοκίνητό μου»

Ο ηθοποιός Νίκος Γαλανός, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Προσωπικά», που θα μεταδοθεί την Κυριακή 28 Νοεμβρίου στις 16.00 από την ΕΤ1. Το πρωί της Παρασκευής 26 Νοεμβρίου παρακολουθήσαμε ένα μικρό απόσπασμα της συνέντευξης μέσα από την εκπομπή «Happy Day», στο οποίο ο γνωστός ηθοποιός μιλάει, μεταξύ άλλων, και για το πάθος που είχε κάποτε με την […] The post Νίκος Γαλανός: Aποκαλύπτει το πρόβλημα με την χαρτοπαιξία – «Χρωστούσα λεφτά και πούλησα το αυτοκίνητό μου» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»