Καστανίδης: «Έχει ανάγκη ο τόπος τη δημοκρατική παράταξη»

21:10 - 28/11/2021

Στην Καρδίτσα για να μιλήσει στους υποστηρικτές του βρέθηκε ο υποψήφιος για την προεδρία του ΚΙΝΑΛ Χάρης Καστανίδης. «Το μήνυμα που θέλω να στείλω από την Καρδίτσα, όπως άλλωστε και…

Διαβάστε Περισσότερα στο politik.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καστανίδης: Έχει ανάγκη ο τόπος τη δημοκρατική παράταξη

«Το μήνυμα που θέλω να στείλω από την Καρδίτσα, όπως άλλωστε και σε κάθε γωνιά της Ελλάδος, είναι η πρόσκληση στους Έλληνες πολίτες...

Διαβάστε το στο Zougla

Καστανίδης: Ανάγκη από σοσιαλδημοκρατικές και προοδευτικές πολιτικές

«Το μήνυμα που θέλω να στείλω από την Καρδίτσα, όπως άλλωστε και σε κάθε γωνιά της Ελλάδος, είναι η πρόσκληση στους Έλληνες πολίτες να συμμετάσχουν στις εκλογές της 5ης και 12ης Δεκεμβρίου μαζικά. Γιατί η μεγάλη συμμετοχή πέραν του 212.000 το 2017, θα δείξει πρώτον το ανανεωμένο ενδιαφέρον των Ελλήνων... The post Καστανίδης: Ανάγκη από σοσιαλδημοκρατικές και προοδευτικές πολιτικές appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Χ. Καστανίδης: Έχει ανάγκη ο τόπος τη δημοκρατική παράταξη

«Το μήνυμα που θέλω να στείλω από την Καρδίτσα, όπως άλλωστε και σε κάθε γωνιά της Ελλάδος, είναι η πρόσκληση στους Έλληνες πολίτες να συμμετάσχουν στις εκλογές της 5ης και 12ης Δεκεμβρίου μαζικά.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

Καστανίδης: Έχει ανάγκη ο τόπος τη δημοκρατική παράταξη, πρέπει να ξαναεμπιστευτούμε την πολιτική δύναμη του ΠΑΣΟΚ

«Το μήνυμα που θέλω να στείλω από την Καρδίτσα, όπως άλλωστε και σε κάθε γωνιά της Ελλάδος, είναι η πρόσκληση στους Έλληνες πολίτες να συμμετάσχουν στις εκλογές της 5ης και 12ης Δεκεμβρίου μαζικά. Γιατί η μεγάλη συμμετοχή πέραν του 212.000 το 2017, θα δείξει πρώτον το ανανεωμένο ενδιαφέρον των Ελλήνων πολιτών για το ΚΙΝΑΛ, και Το άρθρο Καστανίδης: Έχει ανάγκη ο τόπος τη δημοκρατική παράταξη, πρέπει να ξαναεμπιστευτούμε την πολιτική δύναμη του ΠΑΣΟΚ εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Χ. Καστανίδης: Έχει ανάγκη ο τόπος τη δημοκρατική παράταξη

«Το μήνυμα που θέλω να στείλω από την Καρδίτσα, όπως άλλωστε και σε κάθε γωνιά της Ελλάδος, είναι η πρόσκληση στους Έλληνες πολίτες να συμμετάσχουν στις εκλογές της 5ης και 12ης Δεκεμβρίου μαζικά. Γιατί η μεγάλη συμμετοχή πέραν του 212.000 [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ politik.gr

Ευάγγελος Βενιζέλος: «Το μεγάλο κράτος είναι βαρύ»

Θρίλερ στα σύνορα της Ουκρανίας: Η Ρωσία στέλνει άλλους 7.000 στρατιωτικούς – ΗΠΑ: Ανά πάσα στιγμή η εισβολή

Πάτρα: Οι αναρτήσεις της μητέρας σε σελίδες μαμάδων

ΕΦΚΑ: Κόπηκε η σύνταξη σε δικαιούχο λόγω λάθους το…1982 (vid)

Το άγχος Μητσοτάκη μην «θολώσει» η εικόνα του στη μεσαία τάξη και οι γκρίνιες για το «δώρο του Πάσχα» πριν ακόμα δοθεί

CNN Türk: Πότε θα είναι η καλύτερη χρονική συγκυρία για να εισβάλλει η Τουρκία στα νησιά