«Παιδιά σκότωσα τη γυναίκα μου», είπε 49χρονος στη Θεσσαλονίκη και παραδόθηκε

08:22 - 29/11/2021

Στην κρεβατοκάμαρα με πολλαπλές μαχαιριές σε θώρακα και πόδια βρήκε το πτώμα η αστυνομία – Σήμερα απολογείται ο δράστης Ακόμα μια δολοφονία με θύμα γυναίκα συγκλονίζει. Ένας 49χρονος από την Αρμενία σκότωσε το βράδυ της Κυριακής τη γυναίκα του στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης. Μετά την δολοφονία της γυναίκας του πήγε μόνος του, στους δικυκλιστές της ομάδας ...

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λαμία: Ξυλοκόπησε τη γυναίκα του μπροστά στα 4 ανήλικα παιδιά τους

Θύμα ξυλοδαρμού έπεσε από τον σύζυγό της μια 36χρονη γυναίκα στα Γαλανέικα Λαμίας. Το τραγικό περιστατικό, σύμφωνα με τοπικά ΜΜΕ. σημειώθηκε στις 25 Νοεμβρίου μπροστά στα μάτια των τεσσάρων ανήλικων παιδιών τους. Ο 48χρονος, όπως μεταδίδει το LamiaReport, ξυλοκόπησε με μπουνιές την 36χρονη σύζυγό του μέσα στο αυτοκίνητό τους, το οποίο βρισκόταν έξω από τον ... Περισσότερα To άρθρο Λαμία: Ξυλοκόπησε τη γυναίκα του μπροστά στα 4 ανήλικα παιδιά τους δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

«Παιδιά σκότωσα τη γυναίκα μου» – Σοκ στη Θεσσαλονίκη από τη νέα γυναικοκτονία

Ο 49χρονος μάλιστα σύμφωνα με το MEGA, ζήτησε από τους αστυνομικούς να ενημερώσουν και το 20χρονο παιδί τους.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

«Βάναυση προσβολή απέναντι στο Μεσολόγγι» λέει η Δημοτική Αρχή για το Πρωτοδικείο – Τί αναφέρει για τους λάτρεις του «κατόπιν ενεργειών μου»

Κολλημένος με την ΑΕΚ: Τι λέει ο 70χρονος από το Αμπελάκι Αμφιλοχίας που έχει μετατρέψει το σπίτι του σε ναό της Ένωσης

Ο Νίκος Καραπάνος «ξαναχτυπά» και τα βάζει με τον…κύριο Χρήστο

Μάχη επιβίωσης για τον Παναιτωλικό στην Τρίπολη

Ευχαριστεί τους Δήμους Μεσολογγίου και Ναυπακτίας η Προϊσταμένη του Κτηματολογίου Μεσολογγίου

Ο Σταμάτης Γονίδης φίλησε στο στόμα τον Ζαφείρη Μελά