Μιχάλης Τσαουσόπουλος: «Τραγουδιστές και δισκογραφικές εταιρίες τηλεφωνούν για να παίξουμε τα τραγούδια τους»

21:52 - 03/12/2021

Ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος έδωσε συνέντευξη στο Ποιος είναι πρωινιάτικα και στον Δημήτρη Σαράντο και μίλησε για τα τραγούδια που του […] The post Μιχάλης Τσαουσόπουλος: «Τραγουδιστές και δισκογραφικές εταιρίες τηλεφωνούν για να παίξουμε τα τραγούδια τους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχάλης Τσαουσόπουλος: Τραγουδιστές και δισκογραφικές εταιρίες τηλεφωνούν για να παίξω τα τραγούδια τους

Ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος παραχώρησε την Παρασκευή (03/12) μία συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» με παρουσιάστρια την Μπέττυ Μαγγίρα και στον δημοσιογράφο Δημήτρη Σαράντο. Ο δημοφιλής ραδιοφωνικός παραγωγός αναφέρθηκε στην επιβλητική παρουσία του στον χώρο του ραδιοφώνου, αλλά στο πέρασμά του από τους τηλεοπτικούς μας δέκτες. Αρχικά, για τις εποχές του πειρατικού ραδιόφωνου, ο ίδιος παραδέχτηκε πως ποτέ δεν υπήρξαν τρεχάματα: «Στο παρελθόν με τους πειρατικούς σταθμούς δεν περάσαμε ούτε μια νύχτα κρατητήριο, ο μπαμπάς ηταν αξιωματικός, προφανώς κάτι είχε ρυθμίσει χωρίς να το ξέρω γιατί προτιμούσε να είμαι ώρες με τους φίλους μου σπίτι παρά να γυρνάω». Το κεφάλαιο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»