Βασίλης Λεβέντης: Ξεπέρασε τον κίνδυνο, μετά την πολύμηνη μάχη με τον κορονοϊό – Τα νεότερα για την υγεία του

18:14 - 07/12/2021

Μετά την πολύμηνη μάχη του με τον κορονοϊό, ο Βασίλης Λεβέντης φαίνεται πως ξεπέρασε τον κίνδυνο. To άρθρο Βασίλης Λεβέντης: Ξεπέρασε τον κίνδυνο, μετά την πολύμηνη μάχη με τον κορονοϊό – Τα νεότερα για την υγεία του δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βασίλης Λεβέντης: Ξεπέρασε τον κίνδυνο μετά την πολύμηνη μάχη με τον κορονοϊό

Βασίλης Λεβέντης: Τα νεότερα για την κατάσταση της υγείας του Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Βασίλης Λεβέντης: Ξεπέρασε τον κίνδυνο, μετά την πολύμηνη μάχη με τον κορονοϊό

Σύμφωνα με πληροφορίες του Live News, ο Βασίλης Λεβέντης βρίσκεται στον δέκατο όροφο του νοσοκομείο «Ευαγγελισμός» όπου και αναρρώνει. Εκεί βρίσκεται, όπως ανέφερε ο αδερφός του στην εκπομπή, φυσιοθεραπευτής όπου τον βοηθά να επανέλθει στη φυσιολογική του κατάσταση. «Πιέζει τους γιατρούς να φύγει αυτή την Παρασκευή» δήλωσε στη δημοσιογράφο ο αδερφός του Βασίλη Λεβέντη. Ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βασίλης Λεβέντης: Ξεπέρασε τον κίνδυνο από τον κορονοϊό [Βίντεο]

Ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων, Βασίλης Λεβέντης, ξεπέρασε τον κίνδυνο μετά από μάχη για πάνω από δύο μήνες με τον κορονοϊό

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»