Λένα Παπαληγούρα: «Δύο πολύ αγαπημένοι μου άνθρωποι έχασαν τις μαμάδες τους, επειδή φοβήθηκαν το εμβόλιο»

15:00 - 08/12/2021

Η Λένα Παπαληγούρα το μεσημέρι της Τετάρτης 8 Δεκεμβρίου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Love It». Η To άρθρο Λένα Παπαληγούρα: «Δύο πολύ αγαπημένοι μου άνθρωποι έχασαν τις μαμάδες τους, επειδή φοβήθηκαν το εμβόλιο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λένα Παπαληγούρα – Δύο αγαπημένοι μου άνθρωποι έχασαν τις μαμάδες τους επειδή φοβήθηκαν το εμβόλιο

Η Λένα Παπαληγούρα μίλησε για την πανδημία και το εμβόλιο κατά του κοροναϊού

Διαβάστε το στο in.gr

Λένα Παπαληγούρα: Αγαπημένα μου πρόσωπα έχασαν τις μητέρες τους που φοβούνταν να εμβολιαστούν

Η Λένα Παπαληγούρα βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Love It» του τηλεοπτικού σταθμού ΣΚΑΪ την Τετάρτη (8/12) και αποκάλυψε τη δική της εμπειρία με τον κορονοϊό. Δύο οικεία της πρόσωπα έχασαν τις μητέρες τους μιας και εκείνες δίσταζαν να κάνουν το εμβόλιο κατά της Covid-19. «Για εμένα το εμβόλιο είναι ένα αγαθό που μας δόθηκε. Καταλαβαίνω τον φόβο των ανθρώπων, αλλά νομίζω στην κατάσταση στην οποία βρισκόμαστε είναι ο μόνος τρόπος να σωθούμε και να βγούμε από όλο αυτό» δήλωσε. Ακολούθως, υποστήριξε: «Αν τα παιδιά μου ήταν μεγαλύτερα, θα τους έκανα το εμβόλιο. Καταλαβαίνω πάρα πολύ τους φόβους και εγώ φοβάμαι. Θα διάβαζα όλες τις έρευνες, θα μιλούσα με την παιδίατρό μου. Εγώ έχω δύο πολύ αγα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Λένα Παπαληγούρα: «Δύο πολύ αγαπημένοι μου άνθρωποι έχασαν τις μαμάδες τους, επειδή φοβήθηκαν το εμβόλιο»

Η Λένα Παπαληγούρα το μεσημέρι της Τετάρτης 8 Δεκεμβρίου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Love It». Η ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων, για το εμβόλιο του κορονοϊού, αλλά και για την απώλεια που είχαν δύο πολύ αγαπημένα της πρόσωπα από κορονοϊό. «Για εμένα το εμβόλιο είναι ένα αγαθό που μας δόθηκε. Καταλαβαίνω τον φόβο των ανθρώπων, αλλά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Παπαληγούρα: «Δύο αγαπημένα μου πρόσωπα έχασαν τις μητέρες τους επειδή δεν εμβολιάστηκαν»

Στην τηλεόραση του ΣΚΑΪ και στην εκπομπή «love it» μίλησε η ταλαντούχα ηθοποιός Λένα Παπαληγούρα, η οποία αναφέρθηκε στα εμβόλια τονίζοντας ότι δύο αγαπημένα της πρόσωπα έχασαν τις μητέρες τους.…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μιρέλα Πάχου: Ο αδελφός της αποφοίτησε από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών – Φωτογραφίες TLIFE

Δημήτρης Λάλος – Έλενα Μαυρίδου: Το χρονικό της σχέσης τους! Οι εκδηλώσεις θαυμασμού, τα unfollow και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου

Survivor 2024: H Ευγενία Μπόρλα αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Χρήστος Σαντικάι για Λάουρα Νάργες: «Είναι πιο αυστηρή ως μαμά, θα θέλαμε ένα ακόμη παιδί»

Μέγκι Ντρίο: «Τους έπιασα στα πράσα στο εξοχικό μου στη Χαλκιδική – Δούλευαν μαζί και τα λέγανε με άλλη γλώσσα»