Shaya: «Tράβηξα για τουλάχιστον δύο χρόνια μια κακοποιητική σχέση»

20:20 - 09/12/2021

Καλεσμένη στην εκπομπή Familiar βρέθηκε η Shaya, το μεσημέρι της Πέμπτης, προκειμένου να συναντήσει την Μυρτώ Κάζη και τον Ετεοκλή […] The post Shaya: «Tράβηξα για τουλάχιστον δύο χρόνια μια κακοποιητική σχέση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Shaya: Τράβηξα για τουλάχιστον δύο χρόνια μια κακοποιητική σχέση

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Familiar» βρέθηκε η Shaya, το μεσημέρι της Πέμπτης (09/12) και μεταξύ άλλων μίλησε για την κακοποιητική σχέση στην οποία έχει βιώσει στο παρελθόν. «Νομίζω πως ένα μεγάλο ποσοστό των ανθρώπων, αν όχι όλοι, έχουν περάσει από το συναίσθημα αυτό που έχει να κάνει με τον έρωτα. Να θέλουμε δηλαδή να γυρίσει μια κατάσταση που όλα ήταν ωραία, ήμασταν ερωτευμένοι και θέλαμε πολύ ο ένας τον άλλον αλλά στην πορεία είτε ο άνθρωπος άλλαξε είτε καταλάβαμε ότι είχε κρύψει κάποια στοιχεία του» ανέφερε αρχικά η Shaya. Σε ότι αφορά το νέο της τραγούδι, η Shaya ανέφερε πως αυτό είναι βιωματικό γιατί: «πάντα όταν γράφω στίχους έχουν να κάνουν με κάτι που έχω ζήσει. Εκφράζομα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Shaya: «Τράβηξα για τουλάχιστον δύο χρόνια μια κακοποιητική σχέση»

Η εξομολόγηση της τραγουδίστριας Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Familiar» βρέθηκε η Shaya, το μεσημέρι της Πέμπτης (09/12) και μεταξύ άλλων μίλησε για την κακοποιητική σχέση στην οποία έχει βιώσει στο…

Διαβάστε το στο politik.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»