Νίκος Βουρλιώτης: Θετικός στον κορονοϊό – Το αποκάλυψε συμπρωταγωνιστής του στο Black Bachelor

11:00 - 11/12/2021

Με αφορμή τη σκληρή κριτική του κριτικού κινηματογράφου, Χρήστου Μήτση για την ταινία The Black Bachelor, To άρθρο Νίκος Βουρλιώτης: Θετικός στον κορονοϊό – Το αποκάλυψε συμπρωταγωνιστής του στο Black Bachelor δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Βουρλιώτης: Θετικός στον κορονοϊό – Τι αποκάλυψε ο συμπρωταγωνιστής του στο Black Bachelor (vid)

Ο ηθοποιός αποκάλυψε πως ένας εκ των πρωταγωνιστών της ταινίας, ο Νίκος Βουρλιώτης νοσεί από κορονοϊό. Ρωτώντας τον η Ελένη Τσολάκη για τον λόγο που δεν πήγε στο πλατό της εκπομπής προκειμένου να τα πουν από κοντά, ο Λευτέρης Ελευθερίου απάντησε πως «εγώ καλά είμαι. Η ταινία βγαίνει και ο NiVo (Νίκος Βουρλιώτης), ένας από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Θετικός στον κορωνοϊό πρωταγωνιστής της ταινίας «The Black Bachelor»

Θετικός στον κορωνοϊό διαγνώσθηκε ο Νίκος Βουρλιώτης. Αυτός ήταν και ο λόγος που απουσίαζε από την πρεμιέρα της ταινίας "The Black Bachelor", στην οποία πρωταγωνιστεί. Με αφορμή τη σκληρή κριτική του κριτικού κινηματογράφου, Χρήστου Μήτση για την ταινία The Black Bachelor, και το ξέσπασμα του Γιάννη Τσιμιτσέλη, ο Λευτέρης Ελευθερίου μίλησε τηλεφωνικά το πρωί του Σαββάτου 11 Δεκεμβρίου στο Open Weekend και αποκάλυψε πως ένας εκ των πρωταγωνιστών της ταινίας, ο Νίκος Βουρλιώτης νοσεί από κορωνοϊό. «Εγώ καλά είμαι. Η ταινία βγαίνει και ο NiVo (Νίκος Βουρλιώτης), ένας από τους πιο αστείους χαρακτήρες του The Black Bachelor είναι στο σπίτι του με κορωνοϊό και δε μπορούσε να είναι κοντά μας στην πρεμ

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»