Ανδρέας Μικρούτσικος: «Όσο ήμουν στο νοσοκομείο είδα την Άσπα Τσίνα, δίνει τη μάχη της»

16:00 - 14/12/2021

Με αφορμή ένα θέμα για το αν τελικά ο Νότης Χριστοδούλου θα πάει ή όχι στο To άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος: «Όσο ήμουν στο νοσοκομείο είδα την Άσπα Τσίνα, δίνει τη μάχη της» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μικρούτσικος: Όσο ήμουν στο νοσοκομείο είδα την Άσπα Τσίνα, δίνει τη μάχη της

Με αφορμή ένα θέμα για το αν τελικά ο Νότης Χριστοδούλου θα πάει ή όχι στο Survivor το οποίο προβλήθηκε στην εκπομπή “Super Κατερίνα”, ο παρουσιαστής θυμήθηκε τα χρόνια του Fame Story.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ανδρέας Μικρούτσικος: Είμαι στο νοσοκομείο ημιθανής, ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Άσπα Τσίνα

Όσα δήλωσε ο Ανδρέας Μικρούτσικος. Με αφορμή το αν θα λάβει μέρος ο Νότης Χριστοδούλου στο Survivor, ο Ανδρέας Μικρούτσικος μίλησε για την συνάντηση που είχε με την Άσπα Τσίνα, όταν ο ίδιος βρισκόταν στο νοσοκομείο. «Παιδιά είμαι στο νοσοκομείο ημιθανής, τώρα, και ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Άσπα Τσίνα. Κάνει θεραπείες η Άσπα. ... Περισσότερα To άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος: Είμαι στο νοσοκομείο ημιθανής, ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Άσπα Τσίνα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ανδρέας Μικρούτσικος: Η επίσκεψη της Άσπας Τσίνα στο νοσοκομείο – «Ήμουν ημιθανής – Δίνει τη μάχη της»

Το γεγονός ότι η Άσπα Τσίνα τον επισκέφθηκε στο νοσοκομείο όπου νοσηλευόταν μοιράστηκε με τους συνεργάτες του στον «αέρα» της εκπομπής Super Κατερίνα, ο Ανδρέας Μικρούτσικος το πρωί της Τρίτης(14/12). Συγκεκριμένα, κατά τη διάρκεια της συζήτησης που είχαν στην εκπομπή για τον Νότη Χριστοδούλου και για το αν θα πάει τελικά ή όχι στο Survivor, ο Ανδρέας Μικρούτσικος αναφέρθηκε στην Άσπα Τσίνα και την επίσκεψή της. «Παιδιά είμαι στο νοσοκομείο ημιθανής, τώρα, και ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Άσπα Τσίνα. Κάνει θεραπείες η Άσπα. Μαθαίνει ότι είναι ο Αντρέας… και βλέπω την Άσπα πρώτη φορά μετά από εκείνα τα χρόνια. Γλυκύτατη. Έκατσε πάρα πολύ ώρα. Πολύ γλυκό κορίτσι. Παιδεμένο από τη ζωή της α

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: Είμαι στο νοσοκομείο ημιθανής, ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Άσπα Τσίνα

Με αφορμή το αν θα λάβει μέρος ο Νότης Χριστοδούλου στο Survivor, ο Ανδρέας Μικρούτσικος μίλησε για την συνάντηση που είχε με την Άσπα Τσίνα, όταν ο ίδιος βρισκόταν στο νοσοκομείο.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Όσο ήμουν στο νοσοκομείο είδα την Άσπα Τσίνα, δίνει τη μάχη της με τον καρκίνο» (vid)

Λίγο αργότερα και αφού ανέφεραν πως ο Νότης Χριστοδούλου είναι ακόμη φίλος με την πρώην συμπαίκτριά του Άσπα Τσίνα, ο Ανδρέας Μικρούτσικος αποκάλυψε πως τη συνάντησε όσο βρισκόταν στο νοσοκομείο αφού εκεί πραγματοποιεί και η ίδια τις θεραπείες της. «Παιδιά είμαι στο νοσοκομείο ημιθανής, τώρα, και ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η Άσπα. Κάνει θεραπείες […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Η Άσπα Τσίνα δίνει τη μάχη της»

Μια αποκάλυψη που αφορά στην Άσπα Τσίνα έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος στην εκπομπή Super Κατερίνα, κατά τη διάρκεια της κουβέντας […] The post Ανδρέας Μικρούτσικος: «Η Άσπα Τσίνα δίνει τη μάχη της» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Η Άσπα Τσίνα δίνει τη μάχη της»

“Κάνει θεραπείες η Άσπα Τσίνα”, αποκάλυψε ο Ανδρέας Μικρούτσικος. Μια αποκάλυψη που αφορά στην Άσπα Τσίνα έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος στην εκπομπή Super Κατερίνα, κατά τη διάρκεια της κουβέντας για το αν ο Νότης Χριστοδούλου θα πάει στο Survivor. Ο παρουσιαστής αποκάλυψε πως συνάντησε την τραγουδίστρια όσο βρισκόταν στο νοσοκομείο, καθώς εκείνη πραγματοποιεί εκεί τις […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ανδρέας Μικρούτσικος: "Η Άσπα Τσίνα δίνει τη μάχη της"

"Κάνει θεραπείες"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»