"Έπαθα Αγάπη": Το νέο τραγούδι του Πάνου Μουζουράκη

02:50 - 15/12/2021

Πάνος Μουζουράκης – Θέμης Καραμουρατίδης – Γεράσιμος Ευαγγελάτος

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Έχω έρωτα μαζί σου»: Το νέο τραγούδι του Νίκου Μακρόπουλου

Ο Νίκος Μακρόπουλος κυκλοφορεί το νέο του τραγούδι με τίτλο «Έχω έρωτα μαζί σου». Σε μουσική και στίχους Βασίλη Δήμα το νέο τραγούδι του αγαπημένου καλλιτέχνη κυκλοφορεί από την Sonar Music. Η μοναδική φωνή του λαϊκού ερμηνευτή μαγεύει σε ακόμα μία κυκλοφορία του. «Έχω έρωτα μαζί σου μεγάλο δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο ..» […] Διαβάστε τη συνέχεια εδώ «Έχω έρωτα μαζί σου»: Το νέο τραγούδι του Νίκου Μακρόπουλου

Διαβάστε το στο happytv.gr

Έπαθα αγάπη: Nέο τραγούδι από τον Πάνο Μουζουράκη

«Έπαθα Αγάπη» ονομάζεται το νέο τραγούδι του Πάνου Μουζουράκη, σε μουσική Θέμη Καραμουρατίδη και στίχους Γεράσιμου Ευαγγελάτου.

Διαβάστε το στο monopoli.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας