O Ανδρέας Μικρούτσικος συγκλονίζει: «Πήγα «νεκρός» στο νοσοκομείο»

13:28 - 18/12/2021

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου, είπε πως πήγε σε πολύ δύσκολη κατάσταση στο νοσοκομείο. Ενώ έντεκα χρόνια που δεν ήταν στην τηλεόραση, τον έτρεφε ο αδερφός του Θάνος Μικρούτσικος. Γιώργος Διπλοΐδης για το sportime.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο sportime.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανδρέας Μικρούτσικος: Mε τον θάνατο του αδερφού μου «έσκασα» και πήγα θεωρητικά νεκρός στο νοσοκομείο

Τα τρυφερά λόγια που είπε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τον αείμνηστο αδελφό του, Θάνο. Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο αγαπημένος παρουσιαστής στην εκπομπή «Χαμογέλα και πάλι» όπου μιλώντας για τον αδερφό του, Θάνο δεν κατόρθωσε να διαχειριστεί την συναισθηματική του φόρτιση. «Πριν από δύο χρόνια με τον θάνατο του αδερφού μου ‘έσκασα’ ... Περισσότερα To άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος: Mε τον θάνατο του αδερφού μου «έσκασα» και πήγα θεωρητικά νεκρός στο νοσοκομείο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Συγκλονίζει ο Ανδρέας Μικρούτσικος – «Πήγα νεκρός στο νοσοκομείο»

Ο γνωστός παρουσιαστής μίλησε για όλα, ενώ συγκινημένος απάντησε για τον αδερφό του, τον αείμνηστο Θάνο Μικρούτσικο, λέγοντας πως δεν πρόλαβε να του πει όσα ήθελε

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει ο Ανδρέας Μικρούτσικος - «Πήγα νεκρός στο νοσοκομείο» (videos)

Μία αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε ο Ανδρέας Μικρούτσικος στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι!»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ανδρέας Μικρούτσικος: «Πήγα νεκρός στο νοσοκομείο» (βίντεο)

Μια αποκλειστική, άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε στην εκπομπή Χαμογέλα και Πάλι! ο Ανδρέας Μικρούτσικος. Ο αγαπημένος παρουσιαστής μίλησε για την περιπέτεια της υγείας του, το Big Brother και τις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετώπισε. «Πριν από δύο χρόνια με τον θάνατο του αδερφού μου ‘έσκασα’ και πήγα θεωρητικά νεκρός στο νοσοκομείο. Το καλοκαίρι όλα ξεκίνησαν με […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

O Ανδρέας Μικρούτσικος συγκλονίζει: Πήγα νεκρός στο νοσοκομείο

Ο Ανδρέας Μικρούτσικος στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου, είπε πως πήγε σε πολύ δύσκολη κατάσταση στο νοσοκομείο. Ενώ έντεκα χρόνια που δεν ήταν στην τηλεόραση,... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: O Ανδρέας Μικρούτσικος συγκλονίζει: Πήγα νεκρός στο νοσοκομείο

Διαβάστε το στο spoilers

Συγκλονίζει ο Ανδρέας Μικρούτσικος – «Πήγα νεκρός στο νοσοκομείο»

Ο γνωστός παρουσιαστής μίλησε για όλα, ενώ συγκινημένος απάντησε για τον αδερφό του, τον αείμνηστο Θάνο Μικρούτσικο, λέγοντας πως δεν πρόλαβε να του πει όσα ήθελε

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sportime.gr

Στο πλευρό του Δημήτρη Παπανώτα η Κατερίνα Καινούργιου: Λάθος η τοποθέτηση Πανόπουλου

Ο διαβασμένος Αλμέιδα και ο κορυφαίος Αραούχο

Survivor 25/4 spoiler: Ποια ομάδα έχει προβάδισμα για το έπαθλο – ταξίδι στη Νέα Υόρκη!

Ο Αλμέιδα έκανε αυτό που ξέρει! Έριξε τους τόνους

e-Sportime (25/4): Κατέβασε την ηλεκτρονική εφημερίδα – Έρχεται το 14ο πρωτάθλημα!

Ολυμπιακός σε… mode F-4, έκανε το break στη Βαρκελώνη και πλέον η πρόκριση θα κριθεί στο ΣΕΦ! (vid)