Μπέτυ Λιβανού: Η ομορφιά μού άνοιξε πόρτες - Είναι ένα δώρο και απλώς το απολαμβάνεις

10:56 - 30/12/2021

Η Μπέτυ Λιβανού μίλησε για την οικογένειά της, το διαζύγιο και την επανασύνδεση με το σύζυγό της, αλλά και όσα κάνει για να διατηρείται πάντα εντυπωσιακή.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Η ομορφιά μου άνοιξε πόρτες, είναι ένα δώρο και απλώς το απολαμβάνεις» λέει η Μπέτυ Λιβανού

«Η σχέση μου με τα χρήματα είναι πολύ κακή, δεν καταλαβαίνω την αξία τους» τονίζει η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μπέτυ Λιβανού: «Η ομορφιά μού άνοιξε πόρτες, είναι ένα δώρο και απλώς το απολαμβάνεις»

Η κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» συνάντησε την Μπέτυ Λιβανού, η οποία μίλησε για την οικογένειά To άρθρο Μπέτυ Λιβανού: «Η ομορφιά μού άνοιξε πόρτες, είναι ένα δώρο και απλώς το απολαμβάνεις» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μπέτυ Λιβανού: «Η ομορφιά μού άνοιξε πόρτες, είναι ένα δώρο και απλώς το απολαμβάνεις»

Η κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» συνάντησε την Μπέτυ Λιβανού, η οποία μίλησε για την οικογένειά της, το διαζύγιο και την επανασύνδεση με το σύζυγό της, αλλά και όσα κάνει για να διατηρείται πάντα εντυπωσιακή. «Η διαδρομή με το σύζυγό μου, 50 χρόνια, ήταν και με δυσκολίες και ωραία. Είχαμε πάρει και διαζύγιο. Δεν πιστεύω […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μπέτυ Λιβανού – «Η ομορφιά μού άνοιξε πόρτες, είναι ένα δώρο και απλώς το απολαμβάνεις»

Η κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» συνάντησε την Μπέτυ Λιβανού, η οποία μίλησε για την οικογένειά της, το διαζύγιο και την επανασύνδεση με το σύζυγό... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μπέτυ Λιβανού – «Η ομορφιά μού άνοιξε πόρτες, είναι ένα δώρο και απλώς το απολαμβάνεις»

Διαβάστε το στο spoilers

Μπέτυ Λιβανού: "Η ομορφιά μου άνοιξε πόρτες"

"Είναι ένα δώρο και απλώς το απολαμβάνεις"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Βασίλισσα Ράνια: Το θεϊκό φλοράλ κεντημένο καφτάνι που συνδύασε με σουέντ γόβες και τσάντα Bottega Veneta

Πεντανόστιμο νηστίσιμο κέικ με σοκολάτα - Εύκολη συνταγή, χωρίς μίξερ

Νικόλαος - Τατιάνα Μπλάτνικ: Η κρυφή ζωή σε διαφορετικά σπίτια, τα "τρίτα" πρόσωπα και το προγαμιαίο συμβόλαιο

Αγιοι Ανάργυροι: Η Κυριακή ξεψύχησε ακριβώς δίπλα το κουβούκλιο του φρουρού - Νέα φωτογραφικά ντοκουμέντα

Αποκαλυπτικός Μπισμπίκης για φωτογραφία με Βανδή: "Άνθρωπος που καθόταν στο ταβερνάκι στα Εξάρχεια την πούλησε 50 ευρώ"

Super League: Παρέλαση τίτλου η ΑΕΚ, 3-0 τον ΠΑΟ - Έχασαν έδαφος Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ