«Όταν είχα προβληματική σχέση, η Μαλβίνα Κάραλη μου έλεγε να αλλάξω «μάρκα»

17:32 - 31/12/2021

Για την φιλία της με την Μαλβίνα Κάραλη μίλησε σε συνέντευξή της στο Love it η Άννα Ανδριανού. «Δεν έχω […] The post «Όταν είχα προβληματική σχέση, η Μαλβίνα Κάραλη μου έλεγε να αλλάξω «μάρκα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Ανδριανού: Όταν είχα προβληματική σχέση, η Μαλβίνα Κάραλη μου έλεγε να αλλάξω «μάρκα»

Όσα είπε η Άννα Ανδριανού σε συνέντευξη της. Στο Love it παραχώρησε συνέντευξη η Άννα Ανδριανού και μίλησε για την στενή της φιλία με την Μαλβίνα Κάραλη και την συμβουλή που τής είχε δώσει. «Δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ ανταγωνιστικά τις γυναίκες. Μια πολύ αγαπημένη μου φίλη ήταν η Μαλβίνα Κάραλη, η οποία ήταν κατά κάποιον τρόπο ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Ανδριανού: Όταν είχα προβληματική σχέση, η Μαλβίνα Κάραλη μου έλεγε να αλλάξω «μάρκα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Άννα Ανδριανού: "Όταν είχα προβληματική σχέση, η Μαλβίνα Κάραλη μου έλεγε να αλλάξω μάρκα"

"Ήταν κατά κάποιον τρόπο ο μέντοράς μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»