Τζένη Χειλουδάκη: Έκκληση για οικονομική βοήθεια – «Δεν έχω υπάρξει ποτέ ξανά στη ζωή μου άπορη, ούτε άστεγη»

14:12 - 10/01/2022

Σε δύσκολη οικονομική κατάσταση είναι η Τζένη Χειλουδάκη και με μία ανάρτηση στο Facebook περιγράφει πόσο έχει αλλάξει η ζωή της. Η Τζένη Χειλουδάκη ζητάει χρήματα προκειμένου να μην μείνει άστεγη καθώς πρέπει να φύγει από το σπίτι που μένει και θα αναγκαστεί να διανυκτερεύει στο αυτοκίνητό της. «Δεν έχω υπάρξει ποτέ ξανά βέβαια στη ζωή μου άπορη ούτε άστεγη. Να σας επιστραφεί απο τη ζωή το όποιο καλή μου κάνατε ηήθα κάνετε…, κάρμα όλα» γράφει μεταξύ άλλων. Η ανάρτηση: Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που αισθάνομαι τόσο απελευθερωμένη…..δίχως ίχνος φόβου……το δούλεψα πολύ βέβαια και έχω δρόμο ακόμα μπροστά μου… δεν έχω υπάρξει ποτέ ξανά βέβαια στη ζωή μου άπορη ούτε άστεγη….αντιθέτως ειδικά

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζένη Χειλουδάκη: Έκκληση για οικονομική βοήθεια

Διαβάστε το στο e-daily.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα