Βίκυ Καγιά για GNTM: «Μπορεί ο κόσμος να έχει συνηθίσει να βλέπει εμένα»

12:36 - 16/01/2022

Η Βίκυ Καγιά έδωσε συνέντευξη στο Χαμογέλα και Πάλι και στον Ιορδάνη Παπακυριακού κι απάντησε για όλα. Το DWTS, το […] The post Βίκυ Καγιά για GNTM: «Μπορεί ο κόσμος να έχει συνηθίσει να βλέπει εμένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βίκυ Καγιά για GNTM: Μπορεί ο κόσμος να είχε συνηθίσει εμένα

Η Βίκυ Καγιά μιλά για όλα και κάνει απίστευτες αποκαλύψεις για το DWTS αλλά και το GNTM. Δηλώσεις παραχώρησε η Βίκυ Καγιά στο Χαμογέλα και Πάλι και μεταξύ άλλων μίλησε για παρουσίαση του DWTS αλλά κι αν της έλειψε το GNTM. «Χαίρομαι που πήγαμε Παρασκευή με το DWTS, το προτιμούσα. Με βολεύει για το πρωί να ... Περισσότερα To άρθρο Βίκυ Καγιά για GNTM: Μπορεί ο κόσμος να είχε συνηθίσει εμένα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»