Μεγάλες ατάκες Πρίντεζη με νόημα για την απόφαση Αγγελόπουλων, τον Σπανούλη και το μέλλον του!

10:01 - 31/12/2019

Σεβαστή είναι από τους παίκτες του Ολυμπιακού η απόφαση της διοίκησης της ΚΑΕ να απέχει η ομάδα από το πρωτάθλημα, παρά τις ιδιομορφίες που επιφέρει αυτή η επιλογή στη σεζόν, όπως τόνισε ο Γιώργος Πρίντεζης σε συνέντευξή του στην ισπανική ιστοσελίδα Fullbasket.es. Ο διεθνής πάουερ φόργουορντ εξέφρασε την επιθυμία να ανανεώσει και να κλείσει την καριέρα του στους «ερυθρόλευκους» έχοντας δίπλα του πάντα τον Βασίλη Σπανούλη, ενώ αναφέρθηκε και στο λόγο που δεν δοκίμασε ποτέ την τύχη του στο ΝΒΑ. Αναλυτικά, ο 35χρονος άσος μίλησε για: -τις 300 συμμετοχές του στην Euroleague: «Πολλά παιχνίδια. Όταν ήμουν νέος, δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα έπαιζα σε τόσα πολλά. Λέει πολλά αυτό για τη δουλειά μου όλα

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μεγάλες ατάκες Πρίντεζη για την απόφαση Αγγελόπουλων, τον Σπανούλη και το μέλλον του

Σεβαστή είναι από τους παίκτες του Ολυμπιακού η απόφαση της διοίκησης της ΚΑΕ να απέχει η ομάδα από το πρωτάθλημα, παρά τις ιδιομορφίες που επιφέρει αυτή η επιλογή στη σεζόν, όπως τόνισε ο Γιώργος Πρίντεζης σε συνέντευξή του στην ισπανική ιστοσελίδα Fullbasket.es. ...

Διαβάστε το στο real.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»