Μπόρις Τζόνσον – Αρνείται ότι είπε ψέματα για το πάρτι στην Ντάουνινγκ Στριτ στη διάρκεια του lockdown

18:32 - 18/01/2022

«Νόμιζα ότι ήμουν σε μια εκδήλωση εργασίας», δήλωσε ο Βρετανός πρωθυπουργός...

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρετανία - Απίστευτος Τζόνσον: Κανένας δεν μου είπε ότι τα πάρτι στη Ντάουνινγκ Στριτ ήταν ενάντια στους κανόνες

Αρνήθηκε να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει τα σενάρια παραίτησής του, λέγοντας ότι θα περιμένει τα αποτελέσματα εσωτερικής έρευνας

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βρετανία - Απίστευτος Τζόνσον: Κανένας δεν μου είπε ότι τα πάρτι στη Ντάουνινγκ Στριτ ήταν ενάντια στους κανόνες

Ο Βρετανός πρωθυπουργός αρνήθηκε να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει τα σενάρια παραίτησής του, λέγοντας ότι θα περιμένει τα αποτελέσματα εσωτερικής έρευνας.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Με την πλάτη στον τοίχο ο Μπόρις Τζόνσον – Ψάχνει δικαιολογίες για τα πάρτι στην Ντάουνινγκ Στριτ

Ηνωμένο Βασίλειο: Ο Βρετανός πρωθυπουργός Μπόρις Τζόνσον αρνήθηκε σήμερα την κατηγορία που εξακόντισε ο πρώην σύμβουλός του Ντόμινικ Κάμινγκς ότι είπε ψέματα στη Βουλή των Κοινοτήτων για ένα πάρτι στη διάρκεια του λοκντάουν, λέγοντας ότι κανείς δεν τον είχε προειδοποιήσει πως η συγκέντρωση μπορεί να ήταν αντίθετη στους κανόνες για... The post Με την πλάτη στον τοίχο ο Μπόρις Τζόνσον – Ψάχνει δικαιολογίες για τα πάρτι στην Ντάουνινγκ Στριτ appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Μπόρις Τζόνσον: Κανένας δεν μου είπε ότι τα πάρτι στη Ντάουνινγκ Στριτ ήταν ενάντια στους κανόνες

Την απίστευτη δικαιολογία ότι κανένας δεν του είχε πει πως τα πάρτι στη Ντάουνινγκ Στριτ εν μέσω πανδημίας ήταν αντίθετα με τους κανόνες που ίσχυαν σε όλη την...

Διαβάστε το στο lykavitos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου