«Κι όμως είμαι ακόμα εδώ»: Η νέα ρομαντική σειρά με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη και την Κατερίνα Γερονικολού που θα σε καθηλώσει – Όσα θα δούμε στα πρώτα επεισόδια

15:56 - 19/01/2022

Η νέα σειρά της ΕΡΤ1 “Κι όμως είμαι ακόμα εδώ” έρχεται για να σε καθηλώσει μπροστά από τη οθόνη σου και κάνει πρεμιέρα το Σάββατο 22 Ιανουαρίου! Οπότε, όπως καταλαβαίνεις, αυτό το Σάββατο θα πάρεις έναν κουβά ποπ κορν και θα την απολαύσεις γιατί δεν πρέπει να τη χάσεις με τίποτα! Η νέα ρομαντική κωμωδία, […] Το άρθρο «Κι όμως είμαι ακόμα εδώ»: Η νέα ρομαντική σειρά με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη και την Κατερίνα Γερονικολού που θα σε καθηλώσει – Όσα θα δούμε στα πρώτα επεισόδια εμφανίζεται στο iPop.

Διαβάστε Περισσότερα στο ipop.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Κι όμως είμαι ακόμα εδώ»: Γιάννης Τσιμιτσέλης και Κατερίνα Γερονικολού στη νέα ρομαντική κωμωδία της ΕΡΤ

Η νέα ρομαντική κωμωδία «Κι όμως είμαι ακόμα εδώ» με πρωταγωνιστές τους Κατερίνα Γερονικολού και Γιάννη To άρθρο «Κι όμως είμαι ακόμα εδώ»: Γιάννης Τσιμιτσέλης και Κατερίνα Γερονικολού στη νέα ρομαντική κωμωδία της ΕΡΤ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ipop.gr

Πώς να τα βγάλεις πέρα με τον τύπο του ανθρώπου που αποφεύγει πάση θυσία τις συγκρούσεις;

Όλα όσα θα ήθελα να μου είχε πει κάποιος όταν ήμουν 20 χρονών (2023 Edition)

5 Εύκολοι τρόποι να απασχοληθούν τα παιδιά την εβδομάδα πριν αρχίσουν τα σχολεία (χωρίς τάμπλετ)

Πες «αντίο» στα κενά μνήμης με τις πιο απλές τροφές

Αποφάσεις καριέρας, αποφάσεις ζωής: Πώς το ένστικτό σου μπορεί να σου δείξει τον δρόμο

5 πράγματα που με ενέπνευσαν μέσα στο 2022 και αξίζει να διαβάσεις σήμερα