Βιασμός 24χρονης στη Θεσσαλονίκη: Η κατάθεση των αδελφών Λεβέντη της Coca Cola και των φίλων τους

10:42 - 20/01/2022

Την δική τους εκδοχή για τα όσα έγιναν το βράδυ της Πρωτοχρονιάς σε ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης, έδωσαν οι αδελφοί Λεβέντη της Coca Cola και οι φίλοι τους, τους οποίους η 24χρονη Κωνσταντίνα Μπίκα κατήγγειλε για βιασμό.  Η κατάθεση του Βασίλη Λεβέντη Ερώτηση: Κατηγορήθηκες άλλη φορά και για ποια αιτία; Απόκριση: Όχι ποτέ. Ερώτηση: Κατηγορείσαι ήδη για τις πράξεις που σου γνωστοποιήθηκαν ανωτέρω. Τι απολογείσαι; Απόκριση: Την 30/12/2021 μαζί με τους φίλους μου ΤΡΑΦΑΛΗ Βασίλειο, ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Κωνσταντίνο και τον αδελφό μου ΛΕΒΕΝΤΗ Ευαγόρα, ήρθαμε αεροπορικώς από την Αθήνα στη Θεσσαλονίκη για να γιορτάσουμε την αλλαγή του χρόνου. Κάναμε κράτηση δωματίων στο ξενοδοχείο «Τhe Met» για τρεις διανυχτερεύ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βιασμός 24χρονης στη Θεσσαλονίκη: Η νέα εμφάνιση της Γεωργίας – «Θέλω να βρω το δίκιο μου»

Η 24χρονη Γεωργία βρέθηκε στο τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου στη Θεσσαλονίκη και από εκεί πήρε το δρόμο για την ανακρίτρια… Στο τμήμα Ασφαλείας Λευκού Πύργου βρέθηκε το πρωί η 24χρονη Γεωργία για να καταθέσει για τον δικηγόρο Θεόφιλο Αλεξόπουλο, που όπως υποστηρίζει της επιτέθηκε φραστικά, με στόχο να την κάνει να σιωπήσει. Αμέσως μετά συνοδευόμενη ... Περισσότερα To άρθρο Βιασμός 24χρονης στη Θεσσαλονίκη: Η νέα εμφάνιση της Γεωργίας – «Θέλω να βρω το δίκιο μου» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Βιασμός 24χρονης στη Θεσσαλονίκη: Καταθέτει για τέταρτη φορά η Γεωργία (video)

Στον ανακριτή και φιλικά της πρόσωπα

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Βιασμός 24χρονης στη Θεσσαλονίκη: Τι θα συμβεί αν βρεθεί DNA δεύτερου άνδρα

Εν αναμονή του πορίσματος από τα εγκληματολογικά εργαστήρια - Το στοιχείο που μπορεί να καταρρίψει την υπερασπιστική γραμμή των υπόπτων.

Διαβάστε το στο thetoc.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις