Βάνα Μπάρμπα: «Δεν τους άξιζα εγώ, ήξερα μόνο να παίρνω»

01:20 - 21/01/2022

Η Βάνα Μπάρμπα μίλησε στην εκπομπή Ανοιχτά για τις σχέσεις της ζωής της και πως ένιωσε για ορισμένους άντρες που […] The post Βάνα Μπάρμπα: «Δεν τους άξιζα εγώ, ήξερα μόνο να παίρνω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάνα Μπάρμπα – «Ήμουν ένα κ@@@κόριτσο που ήξερα μόνο να παίρνω και να βολεύομαι»

«Σε μερικούς άνδρες δεν τους άξιζα εγώ. Κάποιοι ήταν πιο καλοί και σπουδαίοι από εμένα», εξομολογείται η ηθοποιός

Διαβάστε το στο in.gr

Βάνα Μπάρμπα: Σε μερικούς άνδρες δεν τους άξιζα – Ήμουν ένα καλομαθημένο κ…οκόριτσο που ήξερα μόνο να παίρνω

Η Αννίτα Πάνια υποδέχτηκε στην ταράτσα της, τα μεσάνυχτα της Πέμπτης (20/1) στο OPEN, τη Βάνα Μπάρμπα, σε μία αποκαλυπτική συνέντευξη καθώς τα είπαν όλα «ΑΝΟΙΧΤΑ». Η ηθοποιός πήγε στην ταράτσα της Αννίτας αποφασισμένη να πει μόνο αλήθειες για τη ζωή και την καριέρα της. Η Βάνα Μπάρμπα μίλησε για τη μεγάλη απόφαση στα εφηβικά της χρόνια να φύγει από τα Ιωάννινα και να ανοίξει τα φτερά της στην Αθήνα. Αποκάλυψε μεγάλους έρωτες που σημάδεψαν τη ζωή της, έκανε την αυτοκριτική της και έδειξε μετανιωμένη για άντρες που πίκρανε και «δεν της άξιζαν», όπως χαρακτηριστικά παραδέχτηκε. «Είμαι πολύ γεμάτη και πολύ τυχερή. Σε μερικούς άνδρες δεν τους άξιζα εγώ. Κάποιοι ήταν πιο καλοί και σπουδαίοι από

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»