Βάνα Μπάρμπα: «Θέλω να πάω να δω τον Πέτρο Φιλιππίδη να τον αγκαλιάσω και να του δώσω ένα φιλί»

08:00 - 21/01/2022

Η Βάνα Μπάρμπα βρέθηκε καλεσμένη στο Open και στην εκπομπή της Αννίτας Πάνια, «Ανοιχτά» σε μια To άρθρο Βάνα Μπάρμπα: «Θέλω να πάω να δω τον Πέτρο Φιλιππίδη να τον αγκαλιάσω και να του δώσω ένα φιλί» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βάνα Μπάρμπα: «Θέλω να πάω να δω τον Πέτρο Φιλιππίδη να τον αγκαλιάσω και να του δώσω ένα φιλί»

«Είμαι πολύ γεμάτη και πολύ τυχερή. Σε μερικούς άνδρες δεν τους άξιζα εγώ. Κάποιοι ήταν πιο καλοί και σπουδαίοι από εμένα», λέει η ηθοποιός με ειλικρίνεια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βάνα Μπάρμπα – «Θέλω να πάω να δω τον Πέτρο Φιλιππίδη και να τον αγκαλιάσω»

Στο πλευρό του Πέτρο Φιλιππίδη, που κατηγορείται για βιασμό και δύο απόπειρες βιασμού, βρίσκεται η ηθοποιός

Διαβάστε το στο in.gr

Βάνα Μπάρμπα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Θα ήθελα να πάω ξανά να τον δω και να τον πάρω αγκαλιά»

  Καλεσμένη στην εκπομπή «Ανοιχτά» ήταν η Βάνα Μπάρμπα, η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις δηλώσεις που είχε κάνει για τον Πέτρο Φιλιππίδη, που...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βάνα Μπάρμπα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Θέλω να πάω να τον δω, να τον αγκαλιάσω και να του δώσω ένα φιλί» (Video)

«Δε θα παίξω το παιχνίδι για να υπάρχω, όπως θέλει το σύστημα»

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Βάνα Μπάρμπα: «Θέλω να πάω να δω τον Φιλιππίδη να τον αγκαλιάσω και να του δώσω ένα φιλί»

Βάνα Μπάρμπα: «Θέλω να πάω να δω τον Φιλιππίδη να τον αγκαλιάσω και να του δώσω ένα φιλί» Η Βάνα Μπάρμπα ήταν η χθεσινοβραδινή καλεσμένη στην εκπομπή της Αννίτας Πάνια. Η ηθοποιός μίλησε για τη ζωή της ενώ αναφέρθηκε και σε ένα περιστατικό όπου αναγκάστηκε όπως είπε να χαστουκίσει μια γυναίκα επειδή ήταν προσβλητική απέναντί […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr

Βάνα Μπάρμπα: Θα ήθελα να πάω ξανά, να δω τον Πέτρο Φιλιππίδη και να τον πάρω αγκαλιά (VIDEO)

Η Βάνα Μπάρμπα μίλησε στην εκπομπή της Αννίτας Πάνια και αναφέρθηκε σε ένα περιστατικό που έδωσε σφαλιάρα σε μία κοπέλα αλλά και στον Πέτρο Φιλιππίδη. Η Βάνα Μπάρμπα μοιράστηκε λοιπόν ότι έχει σηκώσει χέρι σε γυναίκα εξαιτίας της συμπεριφοράς που είχε απέναντί της και στον σύντροφό της: «Έχω δώσει σφαλιάρα σε γυναίκα. Ήταν προσβλητική απέναντί μου. Ήταν πριν γεννήσω την κόρη μου. Πηγαίναμε σε ένα ωραίο μαγαζί και συνοδευόμουν από έναν άνδρα που ήμουν και ερωτευμένη μαζί του. Εκείνη έπεφτε πάνω του, τον έπαιρνε αγκαλιά, έκανε διάφορα για να με ενοχλήσει, έντονα όμως. Μου γύρισε το μάτι εκείνη τη στιγμή και όπως είμαι της δίνω ένα χαστούκι. Και της λέω "Αυτό για να μάθεις να μην ξεπερνάς το μέτρο

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Κατερίνα Γκαγκάκη για το πρόωρο τέλος του Mega Καλημέρα: «Το ήξερα από νωρίς, και επειδή ξέρω τα επόμενα, με χαροποιεί»

Κατερίνα Καινούργιου για Δημήτρη Παπανώτα: «Δε μου αρέσει ο πόλεμος στο πρόσωπό του, πέσανε όλοι να τον φάνε»

Γιώργος Λιάγκας: Κόλαφος κατά Κυριάκου Βελόπουλου – «Δε μπορείς να αποκαλείς έναν πατέρα 2 παιδιών “Αλίκη στο ναυτικό”»

Δημήτρης Κόκοτας: Αρχίζει και ανακτά τις αισθήσεις του μετά το έμφραγμα και τις ανακοπές

Hailey Bieber: Ένα σακάκι αρκεί για μία sexy & chic εμφάνιση και το απέδειξε με αυτό το look!

Beyonce: Αποκαλύπτει τη ρουτίνα περιποίησης μαλλιών απαντώντας σε εκείνους που θεωρούν ότι είναι κατεστραμμένα επειδή φορά περούκες