Η Ματίνα Παγώνη έξω φρενών με την Ανθή Βούλγαρη που την κέρασε κόλλυβα

08:02 - 21/01/2022

Το καλωσόρισμα που έκανε η Ανθή Βούλγαρη στην Ματίνα Παγώνη ήταν κάπως μακάβριο, αν και η δημοσιογράφος το ονόμασε super […] The post Η Ματίνα Παγώνη έξω φρενών με την Ανθή Βούλγαρη που την κέρασε κόλλυβα appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έξαλλη η Ματίνα Παγώνη με την Ανθή Βούλγαρη που την κέρασε κόλλυβα – «Θα σηκωθώ να φύγω»

Έξω φρενών η Ματίνα Παγώνη - Ο απίστευτος διάλογος με την Ανθή Βούλγαρη Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έξαλλη η Ματίνα Παγώνη με την Ανθή Βούλγαρη επειδή της πρόσφερε κόλλυβα

Καλεσμένη στην εκπομπή της Ανθής Βούλγαρη και του Ιορδάνη Χασαπόπουλου ήταν το πρωί της Παρασκευής η Ματίνα Παγώνη, η οποία δεν έκρυψε τη δυσαρέσκειά...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Ματίνα Παγώνη έξω φρενών με την Ανθή Βούλγαρη που την κέρασε κόλλυβα

"Συγγνώμη, ήρθα πρωί πρωί για να μου δώσετε κόλλυβα; Θα σοβαρευτείτε ή θα σηκωθώ να φύγω;", φώναξε έξαλλη η Ματίνα Παγώνη.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Αθηναΐς Νέγκα: «Τα πήρε» με την Ανθή Βούλγαρη για το… αστείο στην Παγώνη με τα κόλλυβα

Η πρόεδρος της ΕΙΝΑΠ όχι μόνο δεν φάνηκε να διασκεδάζει ιδιαίτερα, αλλά να ενοχλείται, με τη ραδιοφωνική παραγωγό, μέσω stories στο Instagram, να μην αφήσει ασχολίαστο το περιστατικό. Η Αθηναΐς Νέγκα χρέωσε στην Ανθή Βούλγαρη, ότι παρά το γεγονός πως η καλεσμένη της εκπομπής του δε φάνηκε να γελάει με το αστείο της, εκείνη επέμενε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έξαλλη η Παγώνη με την Ανθή Βούλγαρη: Την κέρασε κόλλυβα on air

Διαβάστε το στο e-daily.gr

«Θα φύγω αν δεν σοβαρευτείτε»: Έξαλλη η Παγώνη με την Ανθή Βούλγαρη που την κέρασε κόλλυβα

Η Ανθή Βούλγαρη θέλησε να προσφέρει κόλλυβα στην Ματίνα Παγώνη με την τελευταία να δηλώνει προληπτική και να τα πετάει. Καλεσμένη στο στούντιο του Mega ήταν σήμερα το πρωί η πρόεδρος της ΕΙΝΑΠ Ματίνα Παγώνη η οποία έγινε έξαλλη με την Ανθή Βούλγαρη! Όλα ξεκίνησαν όταν η παρουσιάστρια θέλησε να κεράσει κόλλυβα την κ. Παγώνη με την τελευταία να δηλώνει προληπτική και να απειλεί ότι θα αποχωρήσει από την εκπομπή ! «Καλά, πλάκα κάνετε πρωί πρωί; Κα Βούλγαρη μην έρθετε προς τα εδώ, εγώ είμαι προληπτική, δεν μπορώ πρωί πρωί κόλλυβα» είπε κ. Παγώνη με την δημοσιογράφο να συνεχίζει ακάθεκτη και να εξηγεί ότι είναι υπερτροφή. «Σας παρακαλώ! Αν είναι δυνατόν τώρα! Κ. Χασαπόπουλε θα σοβαρευτούμε εδώ πέρα;

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Επικό σκηνικό με την Ματίνα Παγώνη: Έξω φρενών με την Ανθή Βούλγαρη που την κέρασε κόλλυβα – Βίντεο

Συγγνώμη, ήρθα πρωί πρωί για να μου δώσετε κόλλυβα; Θα σοβαρευτείτε ή θα σηκωθώ να φύγω;”, φώναξε έξαλλη η Ματίνα Παγώνη. Το καλωσόρισμα που έκανε η Ανθή Βούλγαρη στην Ματίνα Παγώνη ήταν κάπως μακάβριο, αν και η δημοσιογράφος το ονόμασε super food. Με κόλλυβα υποδέχτηκαν στο πλατό της εκπομπής την πρόεδρο της ΕΙΝΑΠ, κάτι που την έκανε […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Ο on air εκνευρισμός της Ματίνας Παγώνη – Η Ανθή Βούλγαρη της πρόσφερε κόλλυβα

Την Ματίνα Παγώνη είχαν καλεσμένη στο στούντιό τους το πρωί της Παρασκευής, η Ανθή Βούλγαρη και ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος και αυτή ήταν η πρώτη φορά που η δημοσιογράφος τη συνάντησε από κοντά για το νέος έτος. Η Ανθή Βούλγαρη, η οποία έλειψε αρκετές ημέρες από την «Κοινωνία Ώρα Mega» εξαιτίας του κορονοϊού, κατά τη διάρκεια […] The post Ο on air εκνευρισμός της Ματίνας Παγώνη – Η Ανθή Βούλγαρη της πρόσφερε κόλλυβα appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»