Ο Παπαδάκης διάβασε μήνυμα της... Ελένης Λουκά στον αέρα της εκπομπής - "Πρώτη φορά που δεν με έβρισε"

08:36 - 04/02/2022

Γιατί έστειλε μήνυμα η Ελένη Λουκά στον Γιώργο Παπαδάκη.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Παπαδάκης: Η Ελένη Λουκά του έστειλε μήνυμα στον αέρα - «Πρώτη φορά δεν με έβρισε»

Γιώργος Παπαδάκης: Ο παρουσιαστής του «Καλημέρα Ελλάδα» έλαβε μήνυμα από την Ελένη Λουκά και το διάβασε στον αέρα Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έκπληκτος ο Γιώργος Παπαδάκης από το μήνυμα της Ελένης Λουκά εν ώρα εκπομπής – «Πρώτη φορά που δεν με έβρισε»

Ένα απρόσμενο μήνυμα έλαβαν ο Γιώργος Παπαδάκης και οι συνεργάτες του στο «Καλημέρα Ελλάδα», το πρωί To άρθρο Έκπληκτος ο Γιώργος Παπαδάκης από το μήνυμα της Ελένης Λουκά εν ώρα εκπομπής – «Πρώτη φορά που δεν με έβρισε» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιώργος Παπαδάκης: «Μου έστειλε μήνυμα η Ελένη Λουκά – Πρώτη φορά δεν με έβρισε» (βίντεο)

Η Ελένη Λουκά δεν ξεχνά από ότι φαίνεται τον Γιώργο Παπαδάκη ούτε στα… γενέθλιά της. Ο παρουσιαστής του “Καλημέρα Ελλάδα” διάβασε νωρίς το πρωί ένα μήνυμα που του έστειλε, στο οποίο έλεγε “είμαι η Ελένη Λουκά. Η γνωστή, η πραγματική, η αληθινή. Σήμερα 4 Φεβρουαρίου έχω τα γενέθλιά μου. Σήμερα 4 Φεβρουαρίου γεννήθηκα. 4 Φεβρουαρίου […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Βασίλισσα Ράνια: Το θεϊκό φλοράλ κεντημένο καφτάνι που συνδύασε με σουέντ γόβες και τσάντα Bottega Veneta

Πεντανόστιμο νηστίσιμο κέικ με σοκολάτα - Εύκολη συνταγή, χωρίς μίξερ

Νικόλαος - Τατιάνα Μπλάτνικ: Η κρυφή ζωή σε διαφορετικά σπίτια, τα "τρίτα" πρόσωπα και το προγαμιαίο συμβόλαιο

Αγιοι Ανάργυροι: Η Κυριακή ξεψύχησε ακριβώς δίπλα το κουβούκλιο του φρουρού - Νέα φωτογραφικά ντοκουμέντα

Αποκαλυπτικός Μπισμπίκης για φωτογραφία με Βανδή: "Άνθρωπος που καθόταν στο ταβερνάκι στα Εξάρχεια την πούλησε 50 ευρώ"

Super League: Παρέλαση τίτλου η ΑΕΚ, 3-0 τον ΠΑΟ - Έχασαν έδαφος Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ