Έλενα Κώνστα: «Δεν έχω κάνει άλλη σχέση μετά τον Λάμπρο Κωνσταντάρα»

23:18 - 04/02/2022

Η Έλενα Κώνστα, σήμερα το πρωί 4 Φεβρουαρίου, μίλησε στην εκπομπή του «Happy Day» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη σχέση που έχει με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα καθώς παλαιότερα διατηρούσαν σχέση. «Εννοείται πως δεν είναι όλα ρόδινα, προσπαθήσαμε πάρα πολύ για να έχουμε αυτή τη σχέση (που έχουμε τώρα). Ούτε κάτι φιλικό είναι. Δεν νομίζω ότι είμαστε φίλοι με τον Λάμπρο Κωνσταντάρα. Είμαστε δυο άνθρωποι που έχουμε αγαπηθεί πάρα πολύ και συνεχίζουμε και αγαπιόμαστε. Όταν ήταν μόνος του την Πρωτοχρονιά εννοείται ότι ήταν με την οικογένειά μου. Δεν θα τον άφηνα μόνο του» δήλωσε αρχικά η Έλενα Κώνστα. «Έχει μια κοπέλα έχω μάθει αλλά δεν θα φτάσουμε στο σημείο να τη γνωρίσω. Θα πάρω σπίτι μου μία από τις γάτ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλενα Κώνστα: Η πρώην σύντροφος του Λάμπρου Κωνσταντάρα για τη νέα του σχέση

Η Έλενα Κώνστα μπορεί να έχει χωρίσει από τον Λάμπρο Κωνσταντάρα εδώ και πολύ καιρό, ωστόσο To άρθρο Έλενα Κώνστα: Η πρώην σύντροφος του Λάμπρου Κωνσταντάρα για τη νέα του σχέση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις