Γιώργος Ψυχογιός: Δάκρυσε μιλώντας για την κακοποίηση που υπέστη στο θέατρο

08:52 - 07/02/2022

«Μιλάτε με έναν άκρως κακοποιημένο άνθρωπο», είπε ο Γιώργος Ψυχογιός ερωτηθείς για τις αποκαλύψεις στο χώρο του θεάτρουΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Ψυχογιός: Δεν μίλησα ποτέ για την κακοποίησή μου, ο άνθρωπος αυτός ήταν ο μέντοράς μου

«Εγώ έπρεπε να αντέξω αυτή την κακοποιητική συμπεριφορά που δεν ήταν μόνο στην πρόβα, αλλά και επί σκηνής», λέει ο Γιώργος Ψυχογιός. Σε μια προσωπική εξομολόγηση προχώρησε ο Γιώργος Ψυχογιός στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών. Ο ηθοποιός ερωτηθείς για τις αποκαλύψεις στο χώρο του θεάτρου, μίλησε με δάκρυα στα μάτια την κακοποίηση που υπέστη ο ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Ψυχογιός: Δεν μίλησα ποτέ για την κακοποίησή μου, ο άνθρωπος αυτός ήταν ο μέντοράς μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Ψυχογιός: Με δάκρυα στα μάτια μιλάει για την κακοποίηση που υπέστη από τον μέντορά του

  Μια συγκλονιστική εξομολόγηση έκανε στις κάμερες ο Γιώργος Ψυχογιός,  όταν ρωτήθηκε για τις αποκαλύψεις στο χώρο του θεάτρου. Συγκεκριμένα...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Ψυχογιός: Με δάκρυα στα μάτια εξομολογήθηκε την κακοποίηση που υπέστη από κορυφαίο άνθρωπο του θεάτρου

«Μιλάτε με έναν άκρως κακοποιημένο άνθρωπο»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση