Κώστας Νικούλι: Θέλω να παρουσιάζομαι σαν αυτός που τα έχει και τα δυο, είμαι και Έλληνας και Αλβανός

23:02 - 07/02/2022

Στο πλατό της εκπομπής «Κυψέλη» της ΕΡΤ2 βρέθηκε καλεσμένος ο Κώστας Νικούλι. Ο αγαπημένος τηλεοπτικός «Πετρής» της σειράς «Σασμός» έφερε στη μνήμη του την αγαπημένη του ανάμνηση από τα καλοκαίρια στην Αλβανία ενώ μίλησε για τον ρατσισμό και εξήγησε γιατί έχει κρατήσει το επίθετό του. «Θυμάμαι να πηγαίνουμε δυο η ώρα το μεσημέρι για μπάνιο, παρέα 7-8 άτομα. Ασταμάτητο παιχνίδι» είπε ο Κώστας Νικούλι και πρόσθεσε: «Δεν ήμουν από τους καλύτερους μαθητές στο σχολείο. Δεν ήμουν ήσυχο παιδί. Ήμουν άτακτος. Μια παραπάνω ενέργεια». «Όλοι έχουμε περάσει με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο, ρατσισμό» Μιλώντας για τον ρατσισμό, ο Κώστας Νικούλι ανέφερε πως: «Ο φόβος είναι η αιτία του ρατσισμού, το μη

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα