Matt Le Tissier: «Δεν έχω δει ποτέ ξανά κάτι τέτοιο - Απίστευτος ο αριθμός των αθλητών που καταρρέουν»

08:00 - 12/02/2022

Την ανησυχία του για τον απίστευτο αριθμό επαγγελματιών αθλητών παγκοσμίως που έχουν καταρρεύσει λόγω καρδιακών προβλημάτων, από τη στιγμή που τα εμβόλια για τον Covid-19 δόθηκαν μαζικά στους πληθυσμούς, εξέφρασε ο πρώην Άγγλος ποδοσφαιριστής, Matt Le Tissier. Μάλιστα τα σχετικά αγγλικά δημοσιεύματα, επικαλέστηκαν τον θάνατο του 22χρονου Έλληνα ποδοσφαιριστή, Αλεξάνδρου Λάμπη, ο οποίος πέθανε στην Ηλιούπολη μετά από αιφνίδια καρδιακή ανακοπή κατά την διάρκεια αγώνα πρωταθλήματος. Ο Le Tissier ζήτησε να διεξαχθεί έρευνα για τον αυξανόμενο αριθμό ποδοσφαιριστών που υποφέρουν από ξαφνικά καρδιακά προβλήματα. Toνίζοντας ότι «δεν έχω δει ποτέ ξανά κάτι τέτοιο, είναι απίστευτος ο αριθμός των αθλητών π

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Matt Le Tissier: «Δεν έχω δει ποτέ ξανά κάτι τέτοιο – Απίστευτος ο αριθμός των αθλητών που καταρρέουν»

«Στην καριέρα μου ούτε ένα παιχνίδι δεν είχε διακοπεί γι’ αυτό το λόγο και τώρα [...] The post Matt Le Tissier: «Δεν έχω δει ποτέ ξανά κάτι τέτοιο – Απίστευτος ο αριθμός των αθλητών που καταρρέουν» appeared first on Triklopodia.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις