“Ξαναχτύπησε” ο Πέτρος Δούκας: “Πάντως σήμερα, νομίζω τους γαμ@@@με!” (βίντεο)

09:52 - 12/02/2022

Ο δήμαρχος Σπάρτης Πέτρος Δούκας έχει έρθει στην επικαιρότητα μετά τα όσα έγιναν με τον πρώην πλέον υπουργό Σπήλιο Λιβανό. Μετά τις απαράδεκτες και προκλητικές δηλώσεις για τους πυρόπληκτους της Ηλείας ο δήμαρχος Σπάρτης «ξαναχτυπά» αποδεικνύοντας ότι ο πολιτικός πολιτισμός δεν είναι το φόρτε του. Αυτό προκύπτει από βίντεο από την συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέτρος Δούκας: «Πάντως σήμερα, νομίζω τους γαμ@@@με!» είπε σε δημοτικό συμβούλιο

Ο δήμαρχος Σπάρτης Πέτρος Δούκας τελικά συνηθίζει να κάνει απαράδεκτες δηλώσεις, καθώς όπως φαίνεται αυτό δεν περιορίζεται στο περιστατικό με τον πρώην υπουργό Αγροτικής Ανάπτυξης Σπήλιο Λιβανό και τις αποζημιώσεις των πυρόπληκτων το 2007. Σύμφωνα με βίντεο το οποίο κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο εμφανίζεται κατά τη διάρκεια δημοτικού συμβουλίου να παρεμβαίνει,... The post Πέτρος Δούκας: «Πάντως σήμερα, νομίζω τους γαμ@@@με!» είπε σε δημοτικό συμβούλιο appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Πέτρος Δούκας: «Πάντως σήμερα, νομίζω τους γαμ@@@με!» (Video)

Πρωταγωνιστής σε νέο επεισοδιακό διάλογο βρέθηκε ο δήμαρχος Σπάρτης, Πέτρος Δούκας.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

"Ξαναχτύπησε" ο Πέτρος Δούκας: "Πάντως σήμερα νομίζω τους γ@μ@σ@με" [βίντεο]

Τα "γαλλικά" του Δημάρχου Σπάρτης, Πέτρου Δούκα σε συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Ο Πέτρος Δούκας “ξαναχτυπά”: Πάντως σήμερα, νομίζω του γ@μ@@@με – ΒΙΝΤΕΟ

Ο δήμαρχος Σπάρτης Πέτρος Δούκας έχει έρθει στην επικαιρότητα μετά τα όσα έγιναν με τον πρώην πλέον υπουργό Σπήλιο Λιβανό. Μετά τις απαράδεκτες και προκλητικές δηλώσεις για τους πυρόπληκτους της Ηλείας ο δήμαρχος Σπάρτης «ξαναχτυπά» αποδεικνύοντας ότι ο πολιτικός πολιτισμός δεν είναι το φόρτε του. Αυτό προκύπτει από βίντεο από την συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου της Σπάρτης. Όπως φαίνεται και από το παρακάτω βίντεο κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης και ενώ  εισηγείται η αντιδήμαρχος για το θέμα του προγράμματος τουριστικής προβολής του Δήμου Σπάρτης, ο Πέτρος Δούκας ακούγεται να λέει: «Πάντως σήμερα, νομίζω τους γαμ@@@με! Την ώρα που λέγαμε θα μας πάρουν τα […] The post Ο Πέτρος Δούκας

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Πέτρος Δούκας – Νέο βίντεο «φωτιά»: «Πάντως σήμερα, νομίζω τους γαμ@@@με!»

Ο δήμαρχος Σπάρτης Πέτρος Δούκας τελικά συνηθίζει να κάνει απαράδεκτες δηλώσεις, καθώς όπως φαίνεται αυτό δεν περιορίζεται στο περιστατικό με τον πρώην υπουργό Αγροτικής Ανάπτυξης Σπήλιο Λιβανό και τις αποζημιώσεις των πυρόπληκτων το 2007. Αυτό προκύπτει και από βίντεο από την συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου. Στο βίντεο από την συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου και, ενώ […] The post Πέτρος Δούκας – Νέο βίντεο «φωτιά»: «Πάντως σήμερα, νομίζω τους γαμ@@@με!» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Κλείνει το κέντρο της Αθήνας τη Μ. Τετάρτη λόγω Πρωτομαγιάς – Πορεία παρότι μεταφέρεται η αργία

Το μήνυμα που εμφανίζεται στα κινητά χιλιάδων οδηγών – Γιατί δεν πρέπει να το πατήσεις

Ποιοι θα παίρνουν εκκαθαριστικό χωρίς να κάνουν φορολογική δήλωση

Απίθανο περιστατικό: Αλιγάτορας «σταμάτησε» πτήσεις!

Αφηνιασμένα άλογα του Βασιλικού Ιππικού προκάλεσα πανικό! (βίντεο)

ΙΣΑ: Ζητά την άμεση θεσμοθέτηση της δυνατότητα ιδιωτών γιατρών να ασκούν έργο στο ΕΣΥ