Λυδία Κονιόρδου: «Ας μην βιαστούμε να χαιρόμαστε, υπάρχουν πολλά στόματα ακόμα κλειστά»

12:40 - 13/02/2022

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» βρέθηκε η Λυδία Κονιόρδου το πρωί της Κυριακής προκειμένου να συναντήσει τη Σίσσυ […] The post Λυδία Κονιόρδου: «Ας μην βιαστούμε να χαιρόμαστε, υπάρχουν πολλά στόματα ακόμα κλειστά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λυδία Κονιόρδου: Είναι πολλά στόματα ακόμα κλειστά

Ξεκάθαρη σε όσα είπε για το metoo εμφανίστηκε η Λυδία Κονιόρδου. Την Σίσσυ Χρηστίδου συνάντησε την Κυριακή η Λυδία Κονιόρδου όπου και αναφέρθηκε, μέσα σε όλα, στο κίνημα metoo και την δίκη του προφυλακισμένου συναδέλφου της, Δημήτρη Λιγνάδη. «Δεν μπορώ να μην πω ότι όλο αυτό μου δημιουργεί πολύ μεγάλη θλίψη. Όπως κάθε απώλεια από ... Περισσότερα To άρθρο Λυδία Κονιόρδου: Είναι πολλά στόματα ακόμα κλειστά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Λυδία Κονιόρδου για #metoo: «Ας μην βιαστούμε, υπάρχουν πολλά στόματα ακόμα κλειστά»

Η ηθοποιός, Λυδία Κονιόρδου το πρωί της Κυριακής 13/2 βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Χαμογέλα και πάλι. To άρθρο Λυδία Κονιόρδου για #metoo: «Ας μην βιαστούμε, υπάρχουν πολλά στόματα ακόμα κλειστά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Οι “αιχμές” της Κονιόρδου – «Ας μην βιαστούμε να χαιρόμαστε, υπάρχουν πολλά στόματα ακόμα κλειστά»

Στο πλατό της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» βρέθηκε σήμερα το πρωί η Λυδία Κονιόρδου και η γνωστή πρωταγωνίστρια αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στο κίνημα metoo και την επερχόμενη... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Οι “αιχμές” της Κονιόρδου – «Ας μην βιαστούμε να χαιρόμαστε, υπάρχουν πολλά στόματα ακόμα κλειστά»

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»