Δούκισσα Νομικού: Τρώω μέχρι και πίτσες – Μου λείπει πολύ ο Θέμος Αναστασιάδης

07:48 - 15/02/2022

Στην σιλουέτα της, τον Θέμο Αναστασιάδη αλλά και τον γάμο της με τον Δημήτρη Θεοδωρίδη αναφέρθηκε η Δούκισσα ΝομικούΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δούκισσα Νομικού: Το σώμα μου έγινε καλύτερο μετά τη γέννηση της Αναστασίας

Η Δούκισσα Νομικού, καλεσμένη στην εκπομπή που παρουσιάζει ο Γρηγόρης Αρναούτογλους, μίλησε εκτός των άλλων και για την επαγγελματική αλλά και προσωπική ζωή. Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην μητρότητα, αλλά και στις σχέσεις της με τον Δημήτρη Θεοδωρίδη μετά τον γάμο τους. «Ξαπλώνουμε από νωρίς τα βράδια 9μιση με 10. Δεν μου έχει πει καμιά φορά ... Περισσότερα To άρθρο Δούκισσα Νομικού: Το σώμα μου έγινε καλύτερο μετά τη γέννηση της Αναστασίας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δούκισσα Νομικού: «Ο Θέμος με πίστεψε – Μου λείπει πολύ»

Δούκισσα Νομικού: «Ο Θέμος μου λείπει τόσο πολύ. Αυτό που έκανε ήταν να μου στέλνει ραβασάκια. Μου έγραφε, “Μίλα”, έλα πες”».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Δούκισσα Νομικού: Το σώμα μου έγινε καλύτερο μετά τη γέννηση της Αναστασίας

Η Δούκισσα Νομικού, καλεσμένη στην εκπομπή που παρουσιάζει ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, μίλησε εκτός των άλλων και για την επαγγελματική αλλά και προσωπική της ζωή. Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε στην μητρότητα, αλλά και στις σχέσεις της με τον Δημήτρη Θεοδωρίδη μετά τον γάμο τους. «Ξαπλώνουμε από νωρίς τα βράδια 9μιση με 10. Δεν μου έχει πει καμιά […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση