Ελένη Τσαλιγοπούλου: «Με έφτυσε η Νάουσα, ότι έφυγε για να γίνει που…α»

14:26 - 16/02/2022

Η Ελένη Τσαλιγοπούλου μίλησε στο Πρωινό και την Φωτεινή Πετρογιάννη και μεταξύ άλλων απάντησε και για τον αν θα συνεργαζόταν […] The post Ελένη Τσαλιγοπούλου: «Με έφτυσε η Νάουσα, ότι έφυγε για να γίνει που…α» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Τσαλιγοπούλου: Με έφτυσε η Νάουσα, έλεγαν ότι έφυγα για να γίνω πουτ@ν@

Η ερμηνεύτρια μίλησε για την Νάουσα και το διαζύγιο που πήρε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ελένη Τσαλιγοπούλου: Με έφτυσε η Νάουσα, έλεγαν ότι έφυγα για να γίνω πουτ@ν@

Η ερμηνεύτρια μίλησε για την Νάουσα και το διαζύγιο που πήρε

Διαβάστε το στο in.gr

Ελένη Τσαλιγοπούλου: Η αντίδραση του κόσμου, πριν 20 χρόνια, όταν χώρισε – «Έφυγε για να γίνει που…α»

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» παραχώρησε συνέντευξη η Ελένη Τσαλιγοπούλου. Η τραγουδίστρια απάντησε στο αν θα συνεργαζόταν με τον Κωνσταντίνο Αργυρό, τον Αντώνη Ρέμο αλλά και πώς αντέδρασε το περιβάλλον της όταν, πριν από 20 χρόνια αποφάσισε να πάρει διαζύγιο. «Γιατί να συνεργαστώ με τον Κωνσταντίνο Αργυρό; Ο Κωνσταντίνος Αργυρός έχει έναν τρόπο που μιλάει στο δικό του κοινό, εγώ έχω έναν άλλον τρόπο που μιλάω στο δικό μου κοινό. Μπορεί να πάω να τον ακούσω και να περάσω πολύ καλά και ο ίδιος να έρθει και να ακούσει εμένα και να περάσει καλά. Συνεργασία σημαίνει μιλάμε την ίδια γλώσσα» ανέφερε αρχικά η Ελένη Τσαλιγοπούλου. «Εγώ κάνω κάτι τελείως διαφορετικό» «Μια έξυπνη ιδέα θα ήταν ν

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελένη Τσαλιγοπούλου: «Έπρεπε να φύγω από τον γάμο μου για να κάνω καριέρα στο τραγούδι»

Η Ελένη Τσαλιγοπούλου παραχώρησε μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ. Η αγαπημένη ερμηνεύτρια To άρθρο Ελένη Τσαλιγοπούλου: «Έπρεπε να φύγω από τον γάμο μου για να κάνω καριέρα στο τραγούδι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ελένη Τσαλιγοπούλου: «Με έφτυσε η Νάουσα, ότι έφυγε για να γίνει πουτ..α»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Ελένη Τσαλιγοπούλου: «Με έφτυσε η Νάουσα, ότι έφυγε για να γίνει που…α»

"Γιατί να συνεργαστώ με τον Κωνσταντίνο Αργυρό; Ο Κωνσταντίνος Αργυρός έχει έναν τρόπο που μιλάει στο δικό9 του κοινό, εγώ έχω έναν άλλον τρόπο που μιλάω στο δικό μου κοινό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»