Μάρκος Λεζές: «Όταν γεννήθηκα δεν είχα δέρμα, ο γιατρός είπε στη βιολογική μου μάνα ότι δεν θα ζήσω»

01:36 - 01/03/2022

The 2Night Show: Ο Μάρκος Λεζές σε μία από τις σπάνιες τηλεοπτικές εμφανίσεις του, μίλησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για την…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάρκος Λεζές: Όταν γεννήθηκα δεν είχα δέρμα, o γιατρός είπε ότι δεν θα ζήσω

Συγκλονιστικά όσα ανέφερε ο αγπαημένος ηθοποιός Μάρκος Λεζές, καλεσμένος στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου. Ο Μάρκος Λεζές, καλεσμένος στην εκπομπή The 2Night Show που παρουσιάζει ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, μίλησε για τη συγκλονιστική ιστορία ζωής του. Όπως εξομολογήθηκε, σε ηλικία 16 ετών έμαθε ότι είναι υιοθετημένος. «Όταν γεννήθηκα δεν είχα δέρμα. Πώς είναι όταν βγάζεις το ... Περισσότερα To άρθρο Μάρκος Λεζές: Όταν γεννήθηκα δεν είχα δέρμα, o γιατρός είπε ότι δεν θα ζήσω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Συγκλονίζει ο Μάρκος Λεζές: «Όταν γεννήθηκε δεν είχα δέρμα, είπαν στη μάνα μου ότι δεν θα ζήσω»

Ο αγαπημένος ηθοποιός εξήγησε τον λόγο που δεν δίνει συχνά συνεντεύξεις.

Διαβάστε το στο in.gr

Μάρκος Λεζές: «Όταν γεννήθηκα δεν είχα δέρμα»

Καλεσμένος στο πλατό του The 2Night Show ήταν ο Μάρκος Λεζές, ο οποίος μοιράστηκε τη συγκλονιστική ιστορία της ζωής του και εξομολογήθηκε, μεταξύ άλλων,...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάρκος Λεζές: Όταν γεννήθηκα δεν είχα δέρμα – Ο γιατρός είπε ότι δεν θα ζήσω

Καλεσμένος του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο The 2Night Show ήταν το βράδυ της Δευτέρας ο Μάρκος Λεζές. O αγαπημένος ηθοποιός, με το αστείρευτο χιούμορ, μιλώντας για τη ζωή του, αποκάλυψε τον λόγο που οι βιολογικοί του γονείς τον έδωσαν για υιοθεσία. «Όταν γεννήθηκα δεν είχα δέρμα, ο γιατρός είπε στη βιολογική μου μητέρα ότι δεν θα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μάρκος Λεζές: «Όταν γεννήθηκα δεν είχα δέρμα, είπαν στη μάνα μου ότι δεν θα ζήσω»

Μάρκος Λεζές: «Δεν ήξερα ότι είμαι υιοθετημένος μέχρι τα 16 μου, που μου το αποκάλυψαν τα βιολογικά αδέρφια μου. Δεν ένιωσα καλά».

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση